Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan váljak meg a barátaimtól?

Hogyan váljak meg a barátaimtól?

Figyelt kérdés
Eléggé az idegeimre mennek, de nem akarom megsérteni őket, csak valamilyen jellel a tudatni velük, hogy ennek vége.

2021. júl. 15. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne válaszolj nekik.
2021. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 És amikor az iskolában találkozok velük és reggel odajönnek kérdezősködni akkor mit csináljak? :D
2021. júl. 15. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Nyírd ki őket, és akkor egy életre békén hagynak 😀
2021. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elmondhatnád nekik h mi idegesít. Vagy változtatnak vagy lekopnak maguktól.
2021. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Már próbáltam elmondani nekik, hogy ezen-azon változtathatnának, de mindig csak magyarázni tudnak, meg pénzt is tőlem kérnek, "Mert Én szoktam nyáron dolgozni"... Hát kösz b+ nem azért dolgozom ki a belem, hogy rátok basszam el... Amikor nekem van kedvem valahova elmenni, akkor Ők nem érnek rá (Soha), de amikor Ők akarnak menni, akkor nekem kötelező menni, mert ha nem akkor Én vagyok a köcsög meg a pofátlan.
2021. júl. 15. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha pénzt kérnek, nemet mondasz. Ha hívnak és nem akarsz menni, nemet mondasz. Szóbaállni azért lehet. Nem kell azért teljesen elvadítani őket magadtól, csak nem kell olyanba belemenni, amit nem akarsz.
2021. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi
2021. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál már rá, hogy lehet nem is barátaid?
2021. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!