Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy olyan társkereső...

Nincs egy olyan társkereső óldal, ami kifejezetten barátkozásra van kitalálva?

Figyelt kérdés

A csajozás mostanában nem annyira mozgat meg, a sok csalódás miatt inkább szüneteltetem.


Viszont szeretném kompenzálni barátkozással.

Igen tudom! Menjek ki és beszélgessek emberekkel..

Ez így rendben is van, és mivel falun lakok majdnem, hogy mindenkit ismerek, és mindenkivel jóban vagyok.


Csak az a gond, hogy az érdeklődési köröm szinte semelyikkel nem ugyanaz.


És én kifejezetten olyan barátot akarok magamnak találni, akivel bármit megoszthatok, és mivel ő is ugyanolyan személyiségű mint én, bármit megoszthatunk egymással.


Mondhatni a lelkitársam szeretném megtalálni.

Ha van erre egy alkalmazás, vagy bármi féle óldal, akkor lehet, hogy a keresésre fordított időt fele annyira tudnám csökkenteni.


2021. júl. 15. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A lelki társ megtalálása nem megy egyik napról a másikra....és, hogy " bármit megoszthatok" kapcsolat alakuljon ki, ahhoz nagyon nagy bizalom kell.
2021. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyen kell keresni, ahol szívesen vagy. Pl hobbi közben. Én egyetemen ismertem meg ilyen embereket főleg.
2021. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!