Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most miért kéne rosszul...

Most miért kéne rosszul éreznem magam emiatt?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, legjobb barátnőm itthon. Minden nyáron elmegyünk együtt nyaralni. Idén az országban, ahol élek korlátozások vannak és nem lehet csak úgy utazgatni. Ő ugye tudna mivel Magyarországon van. Aztán hirtelen az egyik Európai ország zöldre váltott és lefoglaltuk a pasimmal és megyünk is együtt. Erre a legjobb barátnőm megsértôdött, mert hogy szerinte leszarom őt és csak akkor jó nekem ő, ha szingli vagyok.
2021. júl. 16. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Nem.

A barátnődnek tudatosítania kéne magában,hogy te már a pasiddal mész nyaralni,nem vele.

Legalábbis,a párod az első,ha úgy van,vele is elmész nyaralni,de már csak másodlagosan.

2021. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát, szerintem elég szemét húzás volt tőled, ha majd fordított lesz a dolog, gondolom téged sem fog rosszul érinteni ;)
2021. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De miért lenne ez szemét húzás?
2021. júl. 16. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ezt nem erti meg, az sotet.
2021. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek #4es.
2021. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát van egy állítólag legjobb barátnőd, és te masszívan szrsz a fejére... Ez is probléma - én az ilyen barátot már ignoráltam a francba -, az még nagyobb, hogy nem veszed észre a problémát.


Ha annyira fontos lenne a barátságotok, akkor mennél Mo-ra, és találkoznál vele.

2021. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!