Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon bunko lennek? Rosszul...

Nagyon bunko lennek? Rosszul kene ereznem magam emiatt? Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

van par lany az osztalyomban, akik a barataimnak hivjak magukat, de en nem tekintem

oket annak, max felszines haveri kapcsolat szamomra. 4-en vannak, mindig kozos otos programokat szerveznek, egyikre se megyek el es az egyik lanynak mar a 6. bulijat hagyom ki, ahova meghivott.

16/l


2018. jan. 6. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz menni ne menj. Te életed úgy osztod be ahogy akarod. Csak majd akkor ne írj ki újabb kérdést hogy "a barátnőim lekoptattak, miért ilyen bunkó velem mindenki?" Bár nyilván nem fogod földhöz verni magad ettől, csak készülj fel hogy előbb utóbb ez lesz 23f
2018. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz menni, nincs kedved hozzá rendben van, de ne csodálkozz, ha egy idő után nem hívnak majd, és eltűnnek mellőled. Nem bántani akarlak, de ha ennyire nem érzed közel őket magadhoz, és nem is mész el semmilyen programra velük, akkor ők se lesznek majd egy idő után. De ha ettől nem tartasz, akkor jól teszed.
2018. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de engem abszolut nem erdekelne az sem, ha nem lennenk baratok. lehet ezt nem irtam le vilagosan, szoval: teljesen hidegenhagynak engem, ok viszont a baratnojuknek tekintenek.
2018. jan. 6. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak meg lesznek is ilyenek. Nem rosszindulatból tapadnak rád, szerintem úgy egyenes, ha meg mondod nekik, hogy szeretnél egyedül lenni most egy darabig..ha nem is mondod a szemükbe az igazat. És akkor nem terveznek veled.
2018. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írja. Akkor tisztázd velük, hogy nem szeretnél velük lógni.
2018. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez olyan dolog lesz életedben, amikor volt nem értékelted, később s idővel meg örülnél, ha számítanál valakinek...erre sose gondolsz vajon...nem, de majd fogsz;)


Magyarul nem bunkó vagy, hanem buta.Ők sem futnak sokáig, olyan szekér után, ami nem áll meg...tehát, aki barátságát felajánlja s számodra ő egy jó ember, akkor csak egy hüle játssza a magányos farkast.

2018. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem akkora baratsag az, amit ok nyujtanak. az osszes ilyen baratjukat kibeszelik, meg egymast is.😃 vannak igazi barataim, ha erre probaltal celozni. nem vagyok maganyos farkas, ok nem erdekelnek engem, pont azert amiket le szoktak muvelni
2018. jan. 6. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!