Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha rohadtul irritál...

Mit tegyek ha rohadtul irritál a legjobb barátnőm idegesítő pasija?

Figyelt kérdés

Barátnőm 17 éves, én 19, a pasi meg 28. Eleve azt gáznak tartom, hogy egy férfi, akinek jóesetben meg kéne állapodnia egy 17 éves lányt hülyít. Meg a modora is unszimpatikus, úgy viselkedik, mint egy 16 éves. Éjszaka berúgva küld üzeneteket, úgy beszél mint egy meleg és mindenféle lánnyal összebarátkozik, összemelegszik annak ellenére, hogy ott van neki a barátnőm.

Én egy ilyen emberhez nem tudok kedvesen viszonyulni és ha találkozunk is bunkó vagyok vele. A barátnőm meg minden CSAJOS programra elhozza. Megmondtam neki ha mégegyszer elhívja az agyi szinten lemaradt, törpenövésű, ronda, gyerekes pasiját akkor szakításukig ne számítson rám.

Jogos volt? Tudjátok...vannak emberek akik egyszerűen csak irritálnak.


2021. júl. 17. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Miért kéne 28 évesen megállapodnia? Nem mindenkinek az az álma hogy gyereket vegyen a nyakába,házas legyen...én is a fiatalabb nőkre bukok,17 éves azzal jön össze akivel akar.


Szerintem személyeskedni egyáltalán nem volt jogod,annyiban igazad volt hogy a csajos programokra nem kéne őt is elhoznia,de ezt normálisan is el lehetett volna mondani.

2021. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Féltékeny vagy?
2021. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Van barátom, nem vagyok féltékeny.

Csak szerintem egy nyomorék a srác, aki csak fiatal lányokat tud beszédíteni. Mert neki még menő, hogy van egy lepukkant albérlete ahol kamatyolhatnak, meg keres gyorskajáldában havi párszázat, de egy érettebb nőt ezzel már nemigen tudna behülyíteni. És az esze se igazán vág a srácnak. Egyszerűen irritálnak a túl egyszerű alakok, főleg ha akaratom ellenére néznem kell a képét.

2021. júl. 17. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egy kicsit erősen fogalmaztál. Egy kicsit jogos, de azért nem kéne ilyen csunyán fogalmaznod a barátnődnek.
2021. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Érdekelne neked milyen kanyid van.
2021. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nálam 3 évvel idősebb egyetemista.

Aki még a szüleivel él, de korából adódóan és abból, hogy tanul természetes. És mire 28 éves lesz valószínűleg egy keresett végzettséggel fog bírni és tudunk majd jövőt építeni. Ilyen kanyim van.

Ráadásul az én kanyimat nem sózom rá a barátnőmre. Ha csajos program van nem húzkodom oda mint egy pincsit.

2021. júl. 17. 22:49
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Golddigger :D
2021. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hahahaha. Én is éppúgy tanulok te csicska. Tudod a szekér akkor megy ha ketten tolják.
2021. júl. 17. 23:07
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Csicska max te vagy :) nem tanulsz eleget, mert illemtan órára elfelejtesz bejárni :)


Nem volt ma szex azért vagy befeszülve?


Nekem nem kell megmondani mit hogy kell tolni, tudod én bőven idősebb vagyok nálad.


Valószínűbb azért viszi mindenhova, hogy ne kelljen elviselnie, mert egy tenyérbemászó stílusod van.


Már a kérdés kiírásánál is.


Dobálj be egy kis xanaxot, mert rád fér.

2021. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Szal te 19 éves kis fikás vagy a hapid meg 3 évvel idősebb... Huuu csak majd nehogy pofára esés legyen mikor az egyetemista csajokat kúrogatja.


Álmodj királylány

2021. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!