Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a külsőd határozza...

Szerintetek a külsőd határozza meg, hogy milyen személyiséged lesz?

Figyelt kérdés

Kis korban általában nyalnak a jó külsejű embereknek ezért felnőtt korra extrovertált, megingathatatlan magabiztosságú, nagyhangú ember lesz belőlük. Még akkor is ha nem túl okosak.


A rosszabb külsejűek alacsonyabban vannak a hierarchiában már kisebb korukban és ez kialakítja a félénkebb, alázatosabb személyiset amely életük hátralevő részében is megmarad.


A külső az élet kvintesszenciája, mindent az határoz meg?


2021. júl. 18. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha valakinek nincs önbizalma, csúnyanak látja vagy érzi magát nyilván félénkebb lesz.. de csúnya emberek közt is van aki harsány meg magabiztos szóval nem atzol lesz valaki félénk hogy csúnya és nem attol lesz nagyszáju mert szép..
2021. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy hangú, extrovertált. ez egy elég rossz általánosítás
2021. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok csunya es nagypofaju ember van, lasd a volt sogornom, aki 12 evesen tul volt a mazsan
2021. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem feltétlen.

mert ha visszaemlékszem ovis meg kisiskolás koromra, amikor állandóan bandavezért voltam, ez nem a külsőm miatt volt.

átlagos külsejű kisgyerek voltam zsarnoki irányításra született természettel.


látványosan akkor változott meg a külsőm, amikor a személyiségemhez igazítottam 16 éves korom körül és megizmosodtam, aztán 20on éves koromban amikor a zsarnoki természet és az adoniszra kigyúrt test mellé még boxolni is elkezdtem.

vagyis az érdekérvényesítésben velem volt 1 alap adottság, a testi adottságok amiket mesterségesen szereztem és a képzettség, hozzáértés az érdekérvényesítéshez.

2021. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 acelsziv ***** válasza:
És persze az nem játszik, hogy felismerd, mekkora csicska vagy és megváltozz. Vajon miért?
2021. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem 100%-osan, csak majdnem.
2021. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem a személyiséged határozza meg a külsőd és a külsőd határozza meg a személyiséged egyszerre


Ez egymásra hat, nem izolálhatod az egyik részt és rámondani, hogy az azért van, organikusan vagyunk kitalálva az életünk első napjától

2021. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Ha egy béna, törékeny külsejű ember kezd macsósan, keményen viselkedni, azt hamar pofán vágják.


Ha egy jó kiállású, magas, 100 kilós egyed akkor eléggé megtűrik azt neki.


És, hogy ennek milyen hatása van a személyiségre. Jó eséllyel a törékeny egyednek óvatosabb lesz a viselkedés, jobban fog vigyázni arra, hogy mit is mond, lehet félénkebb és félősebb is lesz. Még a magas, erős barátunk felszabadultabb marad, nem fog annyira óvatoskodni, hiszen harsányságát is megtűrik neki.


Ez csak egy példa. Még lehetne rengeteget felhozni, akár a szexi szép nő, férfias túlsúlyos nő példáját. Teljesen másképp reagálnak rájuk, ezért általában az utóbbinak férfiasabb a viselkedése is, míg az előbbieknek nőiesebb, finomabb.

2021. júl. 21. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:

XD


Nem.

2021. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as


Szerintem azért, mondanám, hogy inkább a belső határozza meg a külsőt mert azokat amiket felsoroltál belső erővel lehet fejleszteni


De egyébként azt, hogy csak úgy "elkezded" az eleve arra utal, hogy hirtelen váltasz A-ból B-be, ez nem így működik, nem így működött egyszer sem


A macsós viselkedést szerintem úgy lehet felvenni, hogy mindahányszor bénának érzed magad, érzelmileg megtanulod lepergetni magadról, és ez egyre jobban megy idővel, mindig visszahelyezed magad abba az optimális érzelmi állapotba ahol akkor vagy amikor mindened megvan

2021. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!