Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mondjam el neki hogy kibeszélt...

Mondjam el neki hogy kibeszélte őt a volt legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet hogy volt egy legjobb barátom akivel nemrég szakítottam meg a kapcsolatot, de előtte több embert is kibeszélt nekem. Én olyan vagyok ha valakiről mondtam is valamit akkor a szemébe is meg mondom annak a illetőnek, mert úgy tartom ha valakinek van bőr a képén kibeszélni másokat akkor mondja is ezt el személyesen. Na szóval nekünk van egy közös barátunk akit kibeszélt és nem tudom hogy mondjam e el ennek a barátnak. Mivel én is a volt legjobb barátomnak teljes mértékben hittem aztán hallom vissza hogy a legnagyobb titkaimat árulta el, azokat is át forgatva hogy szaftosabb legyen a pletyka. Szóval nem tudom mi lenne a helyes elmondani a közös barátunknak a igazat ezzel problémákba keverni a volt barátomat, vagy hallgatni ezzel pedig a közös barátunk szívja meg. Őszintén szerintem joga van tudni. De nem tudom mit tehetek. 19/f

2021. júl. 18. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Ne mondd el, nincs értelme. Őt valószínűleg megbántod, a régi barátodat pedig elárulod, mikor ő bízott benned (ettől még nem szép, hogy kibeszélte). Te megvédted mikor kibeszélte? Csak mert ehhez nem elég egy ember. Szerintem nincs joga tudni. Ezzel hogy szívja meg?


Egyébként meg úr isten, megy a szarkavarás rendesen. Azt hittem ez a ránk, lányokra jellemzőbb inkább (15 éves koromig én is nagy szarkeverő voltam, azóta normális emberekkel vagyok körülvéve)

2021. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a volt legjobb barátom egy csaj, és azért döntöttem úgy hogy már nem akarok vele barátkozni mert kibeszélte másoknak a titkomat amit megígért hogy nem mond el senkinek. A közös barátunk egy srác, én őt nem beszéltem ki, mert nincs értelme másokat kibeszélni mert nekem sem segít és rajta sem segítek, ezért a legjobb ha megmondom a szemébe. Nem védtem meg amikor kibeszélte őt. Épp úgy szívja meg ahogy én, én hittem ennek a lánynak és visszaélt vele, így nem lehet neki hinni és ha a srác is elmond a csajnak valamit ami személyes és a csaj elárulja másoknak akkor a srác eléggé szar helyzetbe lesz.
2021. júl. 19. 01:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam hogy elmondom a srácnak mert magamból indulok ki, ha valaki kibeszélne engem akkor szertném tudni, mivel én nem akarok ilyen toxikus embereket a életembe. Lehet most megbántom ezt a srácot ezzel, de lehet jobb ha most megbántodik mint hogy egy súlyosabb titok kitudódik róla ami akár öngyilkossággot is okozhat ha tényleg olyan titokrol beszélünk. Szóval fogalmam sincs mit tegyek.
2021. júl. 19. 01:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el nyugodtan. Én is tudni szeretném ha valaki éppen engem beszél ki a hátam mögött, foleg úgy hogy még körit is mellé.
2021. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!