Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy közeli barátnőm neki...

HPSM kérdése:

Van egy közeli barátnőm neki meg van egy legjobb b-nője és elhivtam a b-nőm moziba és jól szórakoztunk de elolvastam az üzeneteit a legjobb b-nőjével és kibeszéltek a hátam mögött mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondjam hogy rosszl esett és jöjjön rá hogy átnéztem az üzijüket vagy ne?
2017. jún. 29. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is bizonyosodj meg róla hogy tényleg ez történt ha 100%ban biztos vagy akkor barátnődel kell megbeszéld hogy mi a baja veled , és ne kétszinüsködjön a hátad mögött ...

De ezt mind kulturált hangnemben :)

2017. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CFB ***** válasza:

Ha még korábban megtiltotta, hogy nézegesd a beszélgetéseit, akkor inkább ne szólj neki. Hanem ahogy van, szakítsd meg vele a kapcsolatod. Én nem tűrök meg magam mellett olyan embert, aki kibeszél. Az ilyen emberek bármikor hátba szúrhatnak. Tapasztalat.

De ha szeretnéd, megmondhatod neki, hogy rosszul esik ez neked. De akkor az fog történni, hogy kibeszélik, hogy milyen érzékeny és hülye vagy.

Remélem jól döntesz majd ^^

2017. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CFB ***** válasza:
#1-nek is igaza van. Rakd össze a kettőt
2017. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
előbb-utóbb majd rájössz, hogy minden ember kibeszéli a másikat a háta mögött.
2017. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd meg, hogy olvastad, mert ezzel csak támadási felületet adsz neki, még ö lesz felháborodva, hogy miért olvastál bele. Attol függ mennyire durva dolgokat mondott rolad. Ha nagyon megsértett vele, akkor miért barátkozol vele? Ezek az emberek nem fognak megváltozni, legközelebb is kibeszél majd.. Ha annyira nem sértett meg, akkor mondd azt, hogy valakitöl (akit nem akarsz megnevezni, mert megkért rá) hallottad, hogy kibeszélt téged a hátad mögött, és ezt mégis miért tette.
2017. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szivasd meg. De komolyan. Ha szépen mondod, ha csúnyán, akkor is folytatni fogja. Nem fogja meghatni, ha elmondod neki. Majd a végén azért haragszik meg ràd, mert elolvastad az üziket.

Amúgy meg igen, majd csak rájössz, hogy az emberek nagyrésze kétszínű kis dög.

2017. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!