Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van igaza? Én hibáztam?

Kinek van igaza? Én hibáztam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy még nyár elején voltam egy balatoni táborban egy barátnőmmel. Jött még pár osztálytársunk (gimisek vagyunk) köztük a barátnőm exe is. Na sokszor volt veszekedés még régebben köztem és a barátnőm között mivel amikor a sráccal volt mindenkit elhanyagolt maga körül,beleértve engem is, olyankor sosem lehetett rá számítani csak akkor keresett ha kellett neki valami. de kb. 2 éve szakítottak. Idén újra elkezdtek jóban lenni de mint csak barátok. A tábor vége felé pedig egyre jobban láttam az érdeklődést mindkét irányból. Én eléggé ellenzem ezt de nem szóltam semmit, mivel amikor legutóbb szóltam akkor a srác kitalálta hogy csak szétszakítom őket és direkt teszem tönkre a kapcsolatukat, és amíg én a lány közelében vagyok ők nem lehetnek barátok. Emiatt a suli utolsó 2 hónapjában megint kevesebbet beszéltünk a barátnőmmel mert sokszor a sráccal volt, rám meg rám se hederített csak ha kellet neki valami. A tábor elején minden rendben volt de az utolsó pár napban egyfolytában együtt voltak, a srác mindig a mi szobánkban volt, és amikor fürödtünk a Balatonban akkor is velünk jött. Egész normálisan viselkedett ( azzal hülyéskedett hogy lenyom mindket a víz alá) de volt olyan hogy 2-en egymást ölelték a vízben, vagy egymás ölében ültek. (Mielőtt valaki azt mondja féltékeny vagyok, a srác mindenkivel ezt csinálja konkréten volt hogy odajött a társaságunka 2 viháncoló 9edikes, és azt mondták hogy "xy azt mondtad átjössz éjszaka ott vártunk, mi történt? haha") Az utolsó két napban én megint tök magányos lettem, de nem baj. Még ott megbeszéltük hogy menni kéne 2-en is strandra a nyáron. És nem rég írt hogy na akkor megyünk-e pénteken hívta a srácot is jöjjek már. (Még régebben mondta hogy a szülei ellenezték a kapcsolatot de ha én is megyek nagyobb eséllyel engedik el)Én nem akarok a sráccal menni, ezt leírtam neki, de nagyon kiakadt, hogy mondjam nyugodtan hogy vele nem akarok menni, ő számított rám stb.


Nem tudom most kinek van igaza, én csak kínosan érezném magam velük szerintem, meg úgy érzem mintha csak kihasználna de lehet elfogult vagyok. Szerintetek?


Elnézést a kissé zavaros írásért csak most eléggé feldúlt vagyok.

Az olyanok kerüljenek légyszi hogy ne tini drámázzunk, erre most nincs szükségem.


Köszönöm, ha válaszolsz! :)



2021. júl. 19. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg hogy ha barátok is vagytok valakivel és ha a leghosszabb távú utatok nem egy felé tart, akkor nem úgy fog alakulni!
2021. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Biztos igazi barátról van szó??


Mi akárhányszor megyünk le a haverokkal kb 11 en szoktunk lenni, 4 havernak van is barátnője, de olyankor a csapat együtt van, együtt töltjük a nyarat,eszünk iszunk szórakozunk stb. A párok nem vonulnak el mindenhova kettesben, mert az az egy hét rólunk szól, nem az hogy a másik kiközösítve érezze magát. Nem is értem mire jó ez.

Vagy nagyon nagyon szerelmes akkor, vagy nem igazi barát.

2021. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az ő szülei ellenzik és nagyobb esélye van találkozni a sràccal, ha te ott vagy, az nem a te felelősséged. Nem jár semmilyen kötelezettséggel, hiába vagytok jóban. Ha előre tudod, hogy biztosan kellemetlenül éreznéd magad, akkor pedig senki nem kérheti számon, hogy nem akarsz menni. (Ez nem valami nagy esemény vagy találkozó, amit gáz lenne kihagyni.)

Szerintem ő csak azért mérges/csalódott, mert nem jött össze a terve. Próbáld meg ne magadra venni.

2021. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát eg egy undoritoan szar barat keresned kene mast mert csak kihasznal, valoszinuleg egy hisztis picsa. Ne foglalkozz vele tiszta baromsagokat mondd. Regebben nekem is voltak ilyen barataim otthagytam oket a francba es azota lam sokkal jobb az elet vannak normalis barataim. Javaslom te is tedd ezt. Majd talan rajon h elbaszta
2021. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogodban áll azt mondani, hogy nem akarsz a sráccal együtt menni, csak vele.
2021. júl. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!