Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
A családomból mindenkivel tudok beszélgetni, 4 tesóm van, nagyon jóban vagyok velük.Van 1-2 régi ismerősöm, velük is tudok. Viszont ha ismeretlenek közé megyek, vagy esetleg lányokkal kéne beszélnem, leblokkolok.Konkrétan 9.ben nem szóltam hozzá 1 osztálytársamhoz sem.Ez részben a dadogásomnak köszönhető. Hogyan tudnék megtanulni beszélgetni? A gátlásaimat hogy tudnám oldani? Szeretnék változtatni ezen.

2021. júl. 20. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha dadogsz, akkor nyilván nehezebb neked a gátlasaid leküzdése, mint egy "átlagos" embernek, gondolom félsz hogy emiatt lenéznek, stb. Sajnos nem értek a dadogashoz, hogy lehet-e rajta javítani, kezelni, ilyesmi, de ha lehet, akkor azt mindenképp ajánlom, mar csak az önbizalom növelés miatt is. De egyébként gondolj arra, hogy a többiek is csak átlagos emberek, m8nt te, hadonlóan nagy fèlelmekkel, és lehet, hogy hasonló érdeklődési körrel, úgyhogy sokat nem veszíthetsz. Próbald a legjobb arcodat mutatni, hogy jó benyomast kelts, es elsősorban a magányos emberekhez odamenni. Legyél kedves és érdeklődő.


(helyesírási hibákért bocsi)

2021. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most a napokban chateltem pár lánnyal(egy kényes témáról), de mintha csak én érdeklődtem volna irántuk.Pedig én kezdeményeztem csak. Csak akkor beszéltem magamról, ha visszakérdeztek. Lehet, hogy bennem van a hiba? Nem érdemlek meg barátokat?
2021. júl. 20. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is beszélhetsz írj ha akarsz
2021. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megérdemelsz barátokat. Nem feltétlen kell kényes témákról beszélgetned velük elsősorban mondjuk... Na meg beszélhetsz magadról akkor is, ha nem kérdeznek, mondjuk úgy, hogy beszéltek valamiről, és akkor te leírod a saját élményed, ami erről eszedbejutott.Nekem sincsenek nagyon barátaim, de igyekszem tenni ellene, olyan közössegekbe menni, ahol kedves, és számomra szimpatikus emberek vannak.

Ami viszont fontos, hogy ne veszítsd el magad, és kezdj el hisztizni, hogy nem is érdemelsz barátokat, mert ez nagyon unszimpatikus jellemvonás.


(#1 voltam)

2021. júl. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. júl. 21. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!