Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék hasonló érdeklődési...

Hol tudnék hasonló érdeklődési körrel rendelkező barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Érdekel a történelem, művészettörténet, irodalom, filozófia - gyakorlatilag minden ami humán. Emellett az állatok, az élővilág érdekel még. Szívesen járok múzeumba, moziba, érdekelnek a hagyományőrző egyesületek eseményei is. Egy rakat sorozatot nézek, a komolyabb hangvételű filmeket is szeretem, amelyeknek van némi mondanivalója. Szeretek utazni, körülnézni a nagyvilágban, imádok túrázni(akár 1 hónapos túrára is elmennék). Sok mindenhez hozzá tudok szólni, viszont a hétköznapi sablonos párbeszédekhez már nem, ezért többnyire csendes vagyok.


Nem érdekel, hogy ki hol bulizott, kivel feküdt össze, kit vertek meg stb... Szórakozóhelyekre nem járok, nem tetszik a zene, és általában a társaság sem valami szívmelengető. Az erőszakot megvetem, szerintem a dolgok túlnyomó részét könnyedén el lehet intézni szavakkal.


Az én korosztályomból nem igazán találok hozzám hasonló embereket.

18/F



2016. márc. 14. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Szóval szűz vagy.



:D Bocs, ezt nem hagyhattam ki. Itt biztos találsz ilyet, sok sikert :)

2016. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OMG ebből nem következik h szűz a kérdező :D


Pontosan ilyen vagyok én is, és nagyon nehéz hozzánk hasonló barátot találni. Teljes mértékben átérzem miről van szó.

2016. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

keress az érdeklődésedbe vágó programokat, rendezvényeket, ahol valószínűleg akadnak hasonló érdeklődésű emberek, járj el hagyományörző és irodalmi rendezvényekre, keress színjátszókört, filmklubot, esetleg a sorozataid rajongói klubjait, túra/kiránduló csoportokat, egyesületeket. megpróbálhatod a turatárs.com oldalt is, ami kirándulni szerető embereknek segít ismerkedni (mondjuk elsősorban párkapcsolati céllal, de barátságok ott is kialakulhatnak). nem írtál erre utaló dolgot, de akár érdekelhetnek a különféle táncok is, egy tánciskolában, vagy táncházban is lehet új emberekkel találkozni, ismerkedni, de tulajdonképpen bármilyen tanfolyam is jó lehet erre.

mindenképpen célszerű magadra szedni némi csevegési képességet. lehet, hogy nem érdekelnek a hétköznapi sablonos dolgok, de vannak a beszélgetéseknek olyan részei, amiken túl kell jutni, hogy mélyebb dolgok szóbakerüljenek. meg kell tanulnod kezelni a társas helyzeteket, kezdeményezni embereknél, hogy megismerd őket.


nem írtad, hogy budapesti vagy vidéki vagy, mindkettőnek van előnye. Budapesten több az ember és több a program is, amik közt válogathatsz, vidéken viszont talán nyitottabbak, közvetlenebbek az emberek, így könnyebb lehet velük ismerkedni. viszont ha szeretsz utazni, akkor annyira helyhez kötve sem vagy. légy nyitott és kezdeményező, az sok mindent segít megoldani.

2016. ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!