Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak?? A legjobb...

Mit csináljak?? A legjobb barátnőm elköltözik?

Figyelt kérdés

Ő egy táborban van. Én meg itthon és anyukám ma mesélte hogy valaki mondta neki,mengtudta hogy az apja nem az igazi,hanem az igazi most jön haza ezért találkozni akar vele haza akart jönni a táborból. Nem tudom most mivan vagy hol van

Én tudtam hogy nem az igazi apjával él 7 éves koromban elmondták nekem de megtiltották hogy elmondjam neki. Most nem tudom hogy lesz vagy elmondjam e hogy tudtam vagy látom e még valaha...

Kétségbe vagyok esve



2021. júl. 24. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj neki semmit ezzel kapcsolatban, nem a te ügyed. Hagyd hogy kicsit elrendeződjenek a dolgok körülötte, aztán ha nem jelentkezik 1-2 hét múlva, akkor keresd fel (ha nem tudod máshogy, akkor szólsz anyukádnak - ha ilyen dolgokról tud, akkor azt is tudja hol laknak és hogyan érje el őket).


A családi problémáiba ne üsd bele az orrod.

2021. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Mit akarnál mégis csinálni? Majd rendeződnek a dolgai. Nem a te ügyed ez.
2021. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!