Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elköltözik a legjobb barátnőm,...

Elköltözik a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
sok kérdést láttam, de ez komoly. Igaz, már fél éve tudom, és beletörődtem, de most megint előjött, hogy nem akarom, h elköltözzön. Megszakad a kapcsolat szerintetek? Fogja még őt érdekelni mi van velem és a másik barátnőnkkel? Hónaponta fogunk csak talizni Budapestre költöznek :( 15/L

2015. júl. 12. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És te merre laksz?


Amúgy ez rajtatok múlik,az erős,igazi barátságok bírják egy ideig a távolságot.


Viszont azt tudd,hogy kialakul majd neki egy új baráti köre,új barátnők.Akikkel mondjuk minden nap találkozik így velük szorosabb lesz a kapcsolata.

Mai világban többnyire azzal foglalkoznak az emberek akik közel vannak,többször találkoznak.Aztán akikkel kevesebb a találkozás,beszélgetés azok lekopnak.

Bár kivételek vannak.

Én legjobb barátnőm is Pestre költözött bár én 35 km-re lakok Pesttől szóval azért nem annyira messze. De minden nap akkor sem tudunk találkozni.

Aztán tanfolyamra járt ott megismerkedett egy pesti csajjal és jó barátnők lettek.Kicsit féltékeny is voltam,mert mindig lerázott úgy mond,nem nagyon írt kb 2-3 hónap úgy telt el hogy alig találkoztunk beszélgettünk.Úgy éreztem,hogy ennek a barátságnak vége.Majd mondtam neki,hogy ezen vhogy változtatunk kell.Utána meg megbeszéltük,bocsánatot kért,sajnálta a dolgot.Aztán újra minden okés volt.Rám is több időt szakított.Azóta is legjobb barátnők vagyunk ő még mindig bent Pesten lakik.

2015. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én Kassán, más országban. Amúgy igazad van, tényleg lesz biztos új baráti köre, emiatt aggódunk :( de remélem nem szakad meg vele a barátság, mert volt egy barátnőm, akivel 10 éves barátság szakadt meg már azzal, h más gimibe ment.Utáljuk mostmár, nem a barátunk szal...
2015. júl. 12. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Esetleg azt is csinálhatnátok,hogy pl egy péntek délutáni napon utazol te hozzá vagy ő hozzád és vasárnap este mész vagy megy haza. Így 3 napot együtt vagytok 1 hónapból,azért az még is csak jobb mint a semmi.De persze maradhattok barátnők csak idővel lazulni fog a barátság.Gondolom most nagyon szoros.

2015. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, és próbálok minél több időt vele tölteni :( az nem is rossz ötlet, tanulhatok majd nála is suliba. Köszi a tippet :D
2015. júl. 13. 16:17
 5/5 Lovacska 09 válasza:
Az èn bff em az a Balaton mellè került anyaotthonbanagyon messze!:(
2021. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!