Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz hogy nem szeretem ünnepeln...

Gáz hogy nem szeretem ünnepelni a szülinapom?

Figyelt kérdés

A barátaim, a haverjaim és a családom minden áldott évben nyaggatnak, hogy miért nem bulizunk a szülinapomon, hát ezt meg kell ünnepelni, miért nem szóltam előbb, hogy szülinapom lesz (mondják ezt a távolabbiak), stb.

Mást szívesen megünneplek, ha valakinek ez fontos, nekem nem az, hogy csak rólam szóljon egy alkalom. Kellemetlennek érzem, nem szeretem. A meglepetés bulikat meg főleg nem.

Tök jól esik, ha a férjemmel elmegyünk egyet vacsorázni, megiszunk valamit, esetleg egy szoros baráti összejövetelen koccintunk EGYET a születésnapomra, de ennyi, engedjük el.

Mindig azt mondják ez olyan önbizalom hiányos történet és én nem találom elég fontosnak magamat ahhoz, hogy ünnepeljenek. Szerintem ez nem így van. Tényleg akkora bűn lenne, hogy nem szeretnék minden évben egy ilyen alkalmat? Én azt érzem, hogy az én születésnapom, az én magánügyem, amit úgy és azzal ünneplek meg, ahogy szeretném. Nem szeretek emiatt magyarázkodni.

Ti hogy vagytok ezzel?


2021. júl. 26. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem ünnepelni azt, hogy egy évvel közelebb kerültem a halálomhoz. Juhé.


Volt olyan év, mikor este munka után tortával kínáltak otthon, én meg megkérdeztem, hogy mit ünneplünk. Hát a szülinapodat! - válaszolták.

Pislogok, számolok magamban. Október.. hanyadika van? Ja, tényleg. Akkor hurrá.

2021. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lemaradt.: 25/N
2021. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, hogy egyeseknek van pofája eldönteni, hogy szerintük neked hogyan kéne élned és hogyan kéne ünnepelned és nem hagyják azt, hogy úgy töltsd a saját születésnapod ahogy azt TE szeretnéd. Aljas és önző hozzáállás a részükről, nyugodtan tehetsz rájuk magasról. A helyedben egyszer nagyon kiosztanám őket és kőkeményen meghúznám a határaimat.
2021. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az! Én sem tudom, mit lehet abban ünnepelni, hogy egy lépést közeledik az ember az elmúláshoz, - de akinek ez fennkölt esemény, az dáridózzon csak eme alkalomból, nekem attól nem esik semmi bajom!
2021. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És sem ünneplem, sőt én még azt sem szeretem ha felköszöntenek.

Szerencsére ezt a legtöbb ismerősöm megértette, de néha azért akad egy-kettő aki mégis megteszi..

2021. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott egy emlékem, amely az anyukám halálát megelőző időkből származik. A halálát megelőző kettő-három évben már úgy viszonyultam a születésnapomhoz, hogy én vittem neki ajándékot, - amiért a világra hozott, így fejeztem ki a hálámat (attól elvonatkoztatva is, hogy miként viszonyulok magához az élethez). Először bután nézett, aztán elfogadta, hogy megváltoztam.
2021. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én se szeretem. Köszöntsenek meg egy boldog szülinapottal, hogy legalább érezzem, hogy eszükbe jutottam, de nem kell semmi. Se torta, se ajándék.
2021. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Akinek járna a hála, vagy köszönet az két személy! Aki az élet Forrása, és aki átadta az életet. Az egyik a Teremtő, a másik az édesanyád!
2021. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Pacsi, igazad van.
2021. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!