Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ma szülinapot fogunk ünnepelni...

Ma szülinapot fogunk ünnepelni. Hat lánynak szerintetek elég egy üveg tequila, egy üveg vodka, fél liter pálinka és egy pezsgő? Az alábbiakból milyen márkát érdemes venni? Mit ajánlotok (még (olcsón) )?

Figyelt kérdés
pia, szülinap, alkohol

2018. márc. 27. 09:43
1 2
 1/18 Drazicc ***** válasza:
64%
Szerintem elég. Gondolom fél literes tequila és fél literes vodka. Másfél liter tömény beleszámítva,hogy lesz mondjuk 1 valaki aki kevesebbet akar inni, a többieknek marad 3 deci fejenként, plusza pezsi szerintem pont jó a jó hangulathoz.
2018. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ha még akarunk valamit inni, akkor mit vegyünk? Ti milyen töményeket szerettek?
2018. márc. 27. 09:59
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha nem akartok összehányni mindent, és másnaposan a halálotokon lenni, ezek mellé nem vesztek még +1 fajta alkoholt. Inkább a vodkából legyen 2. Azt szinte bármivel lehet inni.
2018. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2018. márc. 27. 10:11
 5/18 Drazicc ***** válasza:
83%
Mi társasággal leginkább whiskey-kóla vagy vodkakóla, esetleg vodka energiaital. Én nem tudok töményet inni mert kirókáznám. Havonta egyszer rugok be de azt nagyon élvezni szoktam, bár az említett mennyiséget nemigen szoktam túllépni pedig 90 kilós férfi vagyok.
2018. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi. Ha van még valami ötlet, az jöhet ;)
2018. márc. 27. 10:22
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi a curacaot keverjuk barackkal az nem eros viszont “noi pia” :) nem tomeny mondjuk, de ennyi alkoholhoz szerintem boven eleg. A vodka jogos tenyleg barmivel lehet keverni, ilyen szempontbol ez jo valasztas.

Mi mostanaban a tatrateara kaptunk ra, ha a kokuszosat veszitek az csak 22%os es nem is erzitek az alkoholt olyan mintha tomeny kokuszt innatok :)

2018. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég. Így is alaposan be fogtok rúgni, ha ezeket így egymás után isszátok :D
2018. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
90%
jézusom ez iszonyat sok :S miért nem isztok vodka narancsot vagy valami?
2018. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Hat hány éves lánynak?

Amúgy kiváló alkeszalapozásnak tűnik ez a buli. Sosem értettem miért kell valakinek berúgnia/belőnie ahhoz, hogy jól érezze magát. Ezen jó lenne elgondolkodni. Persze amíg csak szülinapon megy a dolog, de már ha hatan vagytok az hat szülinap, azaz kéthavonta, aztán jön a névnap aztán mindig van valami kifogás a berúgásra.


De ha már mindenképp ez a feltett szándékotok arra kell vigyázni, hogy beállt állapotban (módosult tudatállapot/alkoholos befolyásoltság) olyan dolgokra vagytok nyitottak amikre kijózanodva nem, pl hazafele menet a buszon/taxiban bármi történhet ha a sors olyan emberrel hoz össze. Szóval értem én, hogy csábító ha zsibbad az agyad, de lehetnek nem várt következményei... lehet izgulni, hogy mi történik a kijózanodásig, vagy ha a társaságból sokan csak kortyolgatnak, egyvalaki meg benyakal, nála a filmszakadás alatt...

2018. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!