Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel ha átjön hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom hogy nagyon sok ilyen kérdés van, de énis le szeretném írni.


Ma átjön hozzám a barátnőm, és nemtudom hogy mit csináljunk. A szüleim dolgoznak, így ránk “bízták” a házat, de semmi ötletem sincs. Nem akarok csak telefonozni, mert az unalmas… Beszélgetni meg nemhinném hogy lenne olyan téma, mivel kicsit hasonló az érdeklődési körünk.


Miket lehetne még csinálni?



2021. júl. 26. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

"Nem akarok csak telefonozni, mert az unalmas…"-meg tajparaszt szokás társaságban telefont bökdösni.

"Beszélgetni meg nemhinném hogy lenne olyan téma, mivel kicsit hasonló az érdeklődési körünk."-és ezek után hogy vagytok ti barátok? Legjobb barátok? :O

2021. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs hasonló érdeklődési körötök, témátok - akkor mitől vagytok legjobb barátnők...????
2021. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hoppsz.... Már az #1 megelőzött! :)))


Tényleg nem értem....

2021. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezt még kifelejtettem:



Iskolába beszélgetünk de azt is inkább csoportosba mostmár (régebben sokkal jóba voltunk meg volt téma is, elütöttük az időnket). Én már egy új suliba fogok menni (+ neki is vannak barátnői) így max a barátság lehet már csak romlani fog.


Mindegy, kitalálok majd valamit, azért köszi a válaszokt!:)

2021. júl. 26. 12:41
 5/14 anonim válasza:
90%

Ötletek: sminkelés,körömlakkozás,süssetek valamit együtt,táncoljatok,halgassatok zenét,menjetek ki a kertbe és másszatok fára, labdázzatok. Ha van kisállatod játszatok vele, nézzetek meg egy filmet vagy csináljatok mi van a kezemben kihívást. Kártyázzatok. Meséljetek vicceket egymásnak.stb


Jó szórakozást. :)

2021. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok????
2021. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak köszi!:)


6. válaszoló, nem szívesen osztanám meg :D

2021. júl. 26. 13:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 13....
2021. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézzetek filmet.
2021. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy nem valodi a kerdes.
2021. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!