Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összeveaztem a legjobb barátnő...

Összeveaztem a legjobb barátnőmmel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már ideges voltam rá de ő ezt nem tudta egyszer csak ugy elfutott gondolom fiúk után és otthagyott aztán elmondtam neki hogy ahelyett hogy fiúk után menne beszélgethetne velem. Erre nem mondott semmit aztán pár perc múlva azt mondta: még te beszélsz barátságról amikor az egész suli elött kibeszélsz?! Erre én csak kinosan elröhögtem magam és meg kérdeztem hogy mi gondolom nem hallotta nem válaszolt de azóta sem beszéltünk. De a történethez hozzá tartozik hogy én sosem beszélem ki őt. :(

2018. febr. 6. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
És leülnétek megbeszélni a dolgokat?
2018. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy gyerekes de nem
2018. febr. 7. 07:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban gyerekes. Beszélj vele, megiscsak jobb tudni, hogy barátnők vagytok- e még, vagy "ennyi volt".
2018. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltünk de nem arrol inkább egymás állitására helyeselünk... nem tudok mit csinálni:/
2018. febr. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!