Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a "legjobb...

Mit csináljak a "legjobb barátnőmmel" ha ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy barátnőm akivel 8éve “bff”-k vagyunk mindent együtt csináltunk meg minden.

Viszont új suli meg minden.Mostanában minden kicsi dolgon besértődik és szinte könyörögni kell neki,hogy hagyja abba és akkor még azon is kiakad ha hozzá vágom,hogy gyerekes.Mindenért engem okol ő sosem hibás.

Na de lett az osztályomon belül egy lány akivel nagyon jóban vagyok és ha úgy van akkor találkozunk is meg minden.Ettől nagyon kiakad a “barátnőm” és egyből mondja,hogy fu de megveri meg ilyenek..

Ja meg hogy nem találkozok vele suliba..nem fogja fel,hogy tanulok meg ugyanúgy van időm rá együtt megyek vele suliba meg jövök meg az egész hétvégét vele töltöm meg ha úgy van suli után is megyünk bárhova.Nem értem egyszerűen meg,hogy mért fáj ez neki,irigyli a boldogságomat?Megakarom vele beszélni de foggalmam sincs hogyan kéne.

Légyszi aki tud segítsen :/

15/L



2018. febr. 8. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kellene kérdezned tőle, miért ilyen féltékeny. Neki nincsenek más barátai rajtad kívül? Nem egészséges, ha függ tőled, és megfojtja a kapcsolataidat. Ennél csak rosszabb lesz. Ha képtelen vagy nem hajlandó változtatni, tarts tőle nagyobb távolságot, és ne hagyd, hogy kisajátítson!
2018. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!