Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni ilyenkor?

Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Négyes baráti kör, osztálytársak. Sajnos ahogy elkezdődött a nyár, nekik a munka, nekem a kórház és kezelések. Sokat vagyok itthon és kórházban, emiatt nem tudok dolgozni mint szoktam. Voltak nélkülem egy buliban is, amire nem hívtak el hiszen tudtak az állapotomról, én ezért sem sértődtem meg vagy bármi. Viszont félek, hogy emiatt elveszíthetem őket, pedig próbálom őket keresni. De mintha ők engem nem akarnának. Arra gondoltam, hogy elhívom őket egy ebédre, de félem őket megkérdezni. Attól tartok, hogy már eltávolodtak tőlem. Hajlamos vagyok túl aggódni is a dolgokat. Reménykednék abban, hogy szeptembertől rendeződik ez az egész hiszen újra minden hétköznap együtt leszünk.

Magányosnak érzem magam.


2021. júl. 26. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szabad tudni hogy milyen betegségek van?

Egyébként, hívd el őket nyugodtan, biztos hogy eljonnek, ha meg nem jönnének akkor még igaz barátok e? Nem veszíthetsz semmit.

Egyébként nagyon sok kitartást neked, a magány néha nem rossz dolog!

2021. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg inkább arról van szó, hogy nem tudják, mihez kezdjenek veled, pl. elhívhatnak-e a strandra, vagy elmész-e velük moziba, mert nem akarják, hogy nemet kelljen mondanod és tudd, hogy kimaradsz. szerintem hívd meg őket nyugodtan, legalább ezzel is kapnak támpontot, hogy mit lehet most neked. (ha meg mégse jönnek többé a betegséged miatt, hagyd őket a fenébe, csak előtte ,mond meg nekik, hogy üzenem hogy bunkók.)
2021. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, pont a mai napon kerestek,érdeklődtek az egeszsegugyi allapotomrol, jövőhéten talizunk. :)

Betegsegemrol nem szeretnék beszélni.

2021. júl. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!