Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a reakciód?

Mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés

nem friss sztori, de az volt az előzménye hogy a legjobb barátomat csúnyán kihasználták és áthívott magához, nagyon magán kívül volt szerintem ha akkor nem megyek valami kárt tesz magában.. Lényeg, hogy órákig bőgött, a nyakamba borult én meg férfiasan átkaroltam a vállát. Mi lett volna erre a reakciód? Ma már boldog házasságban él.

34/F



2021. júl. 28. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem sok kedvem volt átmenni akkor és ami így visszagondolva nagyon ijesztő, hogy nem sokkal az eset előtt láttam egy filmelőzetest ami nagyon hasonló volt. A férfi kiugrott az emeletről, előtte pedig a lány barátját kérte meg, hogy menjen át mert fontosat akar mondani.. Valami belül késztetett, hogy muszáj mennem és ma is örülök, hogy nem máshogy döntöttem..
2021. júl. 28. 22:20
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy életmentő találkozásnak hangzik. Szerencsés, hogy ilyen barátja van, mint te. Még akkor is, ha nem volt kedved, átmentél támogatni őt.
2021. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt soha nem tudjuk meg, mi lett volna ha nem megyek így nem is bizonyíthatjuk, hogy "életmentő találkozás" volt de abban az állapotban amiben akkor volt képes lett volna elintéznie magát.. :(
2021. júl. 29. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szép tőled, de mire akarsz kilyukadni ezzel a kérdéssel? Úgy komolyabban semmi reakcióm nem lett volna, biztos jólesett volna és bőgtem volna tovább még egy kicsit.
2021. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdés kibontva, hogy hogyan reagálnál, ha egy barátod sírva felhívna és megkérne menj át mert fontosat akar mondani.
2021. júl. 31. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!