Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez egy jel arra,...

Szerintetek ez egy jel arra, hogy ennek a barátságnak lőttek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel mindeddig egész sokat beszéltem, aztán most egy pár napja nem az igazi minden.

Jóformán már csak én érdeklődök iránta, ő nem. Eddig ez nem volt jellemző, most hirtelen egyik napról a másikra az lett. Emellett kevesebbet is beszélünk, mint eddig.

Nem merek már ráírni most újra, mert hülyén jönne ki. Viszont aggódom, hogy el kell engednem. :( Ő volt az első, tényleg normális gondolkodással megáldott ember, akivel összehozott a sors.

Szerintetek ebben ennyi volt, és vége? Nagyon kedvtelen vagyok, igazából enni alig eszek, inni alig iszok, mert megvisel ez a helyzet. Nem jó így...

Mit tudnék tenni?


2021. júl. 31. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A hosszú barátságok pulzálnak. Hol az egyik fél nyomul jobban, hol a másik, sosem egyformán "jó" minden, éveken, évtizedeken át. Ez most egy ilyen szakasz, te jobban nyomulnál, ő kevésbé. Én még nem aggódnék, el kell telni egy kis időnek, hogy kiderüljön, itt most mi a helyzet.
2021. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valami belül azt súgja, hogy nem is fog már írni magától többet. És ez bánt a legjobban. :/
2021. júl. 31. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne, ez is egy válasz lesz. És egy döntés is egyben ugye, amit kénytelen vagy elfogadni. Pont azért fáj, mert barátság, ha nem fájna, nem lenne az. Hagyd őt "szabadon", majd feltör benne a hiányod és keresni fog. Ha meg nem, akkor meg máris mindegy...
2021. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj időt, ne írj neki, ha ő nem keres téged az már nem barátság
2021. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Terveztünk amúgy régebben még egy közös programot a nyáron, de nem beszéltük még meg részletesebben, csak, hogy majd visszatérünk rá. Szerintetek rákérdezzek nála még utoljára, vagy hagyjam ezt is?
2021. júl. 31. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor beszéltetek (kölcsönösen)utoljára? Milyen sűrűn szoktatok beszélni? Mióta ismered?
2021. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy igazán utoljára még kedden. Azelőtt nagyjából mindennap beszéltünk, na nem egész nap, de azért pár sort mindig. Már pár hónapja ismerjük egymást.
2021. júl. 31. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell az embernek a barátjával mindennap beszélni. Felváltva szoktatok beszélgetést kezdeményezni? A programra nyugodtan rákérdezhetsz, és majd kiderül, mit válaszol.
2021. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindaddig felváltva kezdeményeztünk. Rákérdeztem, kíváncsi vagyok.
2021. júl. 31. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!