Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ezzel az egésszel?...

Shshshshshshshshshshsshshhssh kérdése:

Mit tegyek ezzel az egésszel? Lassan egy hete megy ez

Figyelt kérdés
Szóval van egy baráti társaságunk ahol 4-en vagyunk (2 L 2F). Egyik nap átmentek egy másik társasághoz és azóta velük lógnak és nem tudok velük egy szót se váltani. És haverommal úgy érezzük mintha le lettünk volna cserélve. Folyamatosan stresszelünk hogy minden rendben van-e és mikor már egész nap ezen gondolkozunk, akkor úgy érezzük mintha mi csak egy "b terv" lennénk. És ez a folyamatos stresszelés tönkreteszi egy teljes napunkat. Úgy érezzük hogy ennek az egésznek mi isszuk meg a levét. Nagyon szeretem a 2 lány és nem szeretném hogy a kapcsolatunk amit lassan 7 éve ápolunk ennyi miatt megszakadjon mert nekik a cigiző, alkesz barátok kellenek. Nagyon sajnálnám ha ennyi miatt rosszba lennék mindkét lánnyal.

2021. aug. 2. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnenek rajtatok kívül más barátaik is, nem értem. Nekünk is van a legjobb barátnőmeknek más barátai is, sőt, most közösen mentek el nyaralni is, minket nem hívtak. De ezen mi egyáltalán nem vagyunk fennakadva.
2021. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt nem is azzal volt baj hogy más barátaik is lettek hanem csak úgy szó nélkül "otthagytak" minket
2021. aug. 2. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Tegyétek túl magatokat rajta. Ha nem sikerül megbeszélni, akkor ennyi, de egy megbeszélést megér.

Lehet hogy a változatosságra vágytak. Erre nem gondoltatok?

Idősödtök, más dolgokra vagytok.

Tudod, "változnak az idők".

Ne gondold, hogy évtizedekig együtt maradtok, minden változik, ez az élet.

A barátok jönnek, mennek. Ha fáj, ha nem..

2021. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

21 évesek vagytok, nem 12! Ha 7 év után ahelyett, hogy kérdéseket tennél fel, hanem stresszelsz nyilván mentális problémád/itok vannak.

Nyilván 77 cigiző, ivó barát jöhet, sőt jöhetett volna sokkal korábban, na és a ti kapcsolatotok nem ezen múlik.

2021. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A 2 lány azt mondta hogy tetszik nekik a 2 fiú. Csak is azért mentek el tőlünk.
2021. aug. 3. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Akkor mi a problémád? Nyilván az érzelem, szexuális vonzalom előbbre való a barátságnál! Teljesen korrektek voltak.
2021. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szép!

4-es 0%-al, és 6-os 100%-al is én vagyok. :-D

2021. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha szóval féltékeny vagy
2021. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A cigiző, alkesz barátok általában 2 hétig érdekesek, utána rájönnek, hogy igazából semmi értelme velük lógni. Szerintem itt is ez lesz.
2021. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!