Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehetett a célja ezzel az...

Mi lehetett a célja ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés

Pár hete történt, hogy a hirdetésemre reagált egy férfi, hogy magánórákat akar venni tőlem. Először telefonon beszéltünk, aztán emaileztünk és nagyon udvariasnak, rendesnek tűnt, bár kicsit túlzásba vitte, mert írt olyan .eggnyalásokat, mint "oh én kedves drága tanárnőm, hogy vagy ezen a csodás napon", ami eléggé zavarbaejtő volt. Egy hétre arra, hogy beszéltünk, kezdtük volna el az órákat (a távolság miatt csak Skype-on), de azt előtte nap lemondta, egyéb okok miatt. Két hetet vártunk, nekem se volt sietős a dolog, de eközben is nagyon nyalta a s...em üzenetekben. Aztán kitalálta, hogy mostmár ráér és hogy tartsunk egy megbeszélős órát a Skype-on. Így is történt, megbeszéltük, hogy öt nap múlva kezdünk, közölte többször, hogy nagyon kedves neki a személyem és hogy milyen jól fogunk tudni együtt dolgozni. Három napra rá kaptam egy emailt, hogy mégsem tudja vállalni az órákat, annyit írtam neki vissza, hogy rendben.

Nem foglalkoztatott különösebben a dolog, előfordul az ilyen, de tegnap megláttam, hogy letiltott vagy kitörölt Skype-ról, amiből arra következtetek, hogy direkt volt az egész és soha nem is vette komolyan, nem is akart semmit, csak zavarbaejteni és elhitetni velem, hogy komolyan gondolja. Még mindenféle ajándékokat is akart küldeni...


Szerintem komoly gondjai lehetnek, nem normális ez a viselkedés. Valamiért úgy érzem, hogy szubmisszív hajlamai vannak vagy szociopata. Ti mit gondoltok?

Köszi az értelmes válaszokat. Arra, hogy magánórákat tartok, nem kell reagálni, semmi mögöttes tartalom nincs a dologban.


2017. máj. 26. 05:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Istenem....

Mit akart? Hulyiteni...

A drága tanárnő és csodás napot kitételnél kellett volna elhajtanod a fenébe.

2017. máj. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet tetszettel neki, és többet akart, aztán meggondolta magát.

A viselkedése semmiképpen nem normális, és itt nem a "drága csodás tanárnőre" gondolok legfőképpen!

Lehet csak nagyon jofej, vicces akart lenni.

Inkább a varialasra, ez legyen, az legyen,aztan lemondja.

Vannak gondjai a formának, ez nem kérdés.

Ne foglalkozz vele.

2017. máj. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyomulni akart, nem nyelvet tanulni, de szkájpon vagy nem jöttél be neki, vagy levette, hogy te tényleg tanításra gondolsz.

Én is adok magánórákat, és rengeteg kéretlen, szexuális jellegű megkeresést kapok, mert van, aki azt hiszi, burkolt szexhirdetés a dolog. Sajnos van ilyen.

2017. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!