Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért dicsérik annyit a szép...

Miért dicsérik annyit a szép embereket olyasmiért ami nem is az ő érdemük?

Figyelt kérdés
Most nem irigységből de miért kell validálni? Miért nem hagyják őket is megdolgozni keményen az elismerésért?
2021. aug. 3. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, talán reménykednek hogy kapnak a szép embertől egy két szót, esetleg barátságot, kivételt, nem tudom.
2021. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Pl a nőknél is ez van, férfiak istenítik őket, és utána csodálkoznak ha elszállnak maguktól a nők... persze hogy elszállnak hisz megtehetik
2021. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, de engem is idegesít. Szerintem nem külsőségek miatt kellene másokat dicsérgetni.

Ismerek olyan nőt, akit állandóan dicsérnek ha facebookra képet rak fel magáról, de az a csaj tipikus nárcisztikus, nyilván ez adja neki az energiát és ebből merít.

De úgy dicsérik, hogy az már nevetséges, mintha valami királynő lenne.


Szerintem vannak emberek, akik ennyire elvakultak meg ennyire rajonganak egy-egy személyért. Aztán a másik lehetséges ok, hogy ugyanezt várják vissza, de szerintem az esetek legalább felében az elvakultság.

2021. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%
Ez belénk van kódolva a kifejezetten szép embereket jobbnak könyveljük el, mindenben IS. Kár szidni emiatt az emberiséget, ez mindenki genetikájába bele van írva, és kár küzdeni ellene.
2021. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem a külső határozza meg az emberek érdemeit. Meglehet, hogy valóban jó abban, amiben dicsérek -itt az, hogy szép mellékes . Ápolt pedig bárki lehet, szóval inkább az önbizalomhiány a gond azoknál, akik csúnyának hiszik magukat. Aki apolatlan, nem borotválkozik, nem vágja a körmeit, szakadt ruhákban jár pedig nem koldus, stb. az magára vessen, ha emiatt lenézik mások. Ez a kérdés, amit írtál szerintem nem től jó.
2021. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 L.. István ***** válasza:
63%
Nem az ő érdemük... Abban, hogy egy nő tényleg 10/10-es legyen gyakran nagyon sok lemondás, munka és anyagi ráfordítás van.
2021. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6


A genetika fontosabb, vagyis anélkül szóba sem jöhet, hogy valaki 10/10 legyen.

2021. aug. 3. 22:00
 8/10 A kérdező kommentje:

5


Ápoltsággal max 1-2 jegyet tudsz a külsődön növelni, tehát 3-ról max 5-re vagy 5-ről 7-re. De nem tudsz 1-ről 10-re ugrani.

2021. aug. 3. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Hülyeséget beszéltek, látszik hogy lúzerek vagytok és szart se tudtok, csak picsogni.

A hatos nagyon jól leírta.

Ahhoz, hogy top nő legyél, kevés a genetika.

2021. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ki szerint 10/10? Hisz a szépség mindenkinél más jelent.


Nemcsak a genetikán múlik minden. Van, aki persze nem csinál semmit, viszont van, akinek komoly odafigyelést igényel, hogy külseje olyan legyen, amilyen. És mivel ez nincs az emberre írva, hogy ki mennyi áldozatot hoz ezért, ezért téves az a gondolkodás, hogy csak genetikán múlik nagyrészt.


Persze, arcszerkezet az genetika, de már egy alkat nemcsak genetika.


A kérdező pedig igencsak irigy,mert sajnálja még ezt is emberektől, mivel őt soha nem dicsérik meg, ezért megkérdőjelezi a többiekét is, hogy ők milyen jogon mérnek dicséretet kapni. Csak, mert megérdemlik. Pont.

2021. aug. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!