Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az elmúlt években szép lassan...

Az elmúlt években szép lassan kikoptak/eltűntek a haverjaim az életemből. Lehet még újakat szerezni ennyi "idősen"?

Figyelt kérdés

28F vagyok, néhány éve elköltöztem szülővárosomból és Budapestre jöttem.

A régi banda, akikkel összejártam otthon már rég felbomlott, rajtam kívül a társaságban mindenkinek volt más baráti/haveri köre csak nekem nem. Ők elvannak a korábbi ismerőseikkel, engem nem keresnek.

Az esetek 99%-ban én kerestem őket, ha haza látogattam akkor mindig próbáltam valami találkozót szervezni, de csak ritkán értek rá. Az a vicces, hogy az elmúlt hónapokban közülük többen is voltak itt Budapesten (valaki nem is egyszer), de engem soha nem kerestek, hogy "hé itt leszünk BP-n, összefuthatnánk egy sörre vagy valami".


Bár van barátnőm, de azért jó lenne baráti társaság is mellé.


Szerintetek lehet még kialakítani új haveri kört közelerve a 30-hoz vagy felejtsem el?



2021. jún. 13. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább. Munkahelyen keress új barátokat, esetleg ha van hobbid akkor ott is találkozol emberekkel.
2021. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, még egy költő mondta hogy "itt a vége még csak most kezdődik". Életed delén(?) vagy fogsz még találni embereket csak légy velük kedves tehát a barátság legyen két oldalú de ezt gondolom tudtad eddig is.
2021. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyi barátságok zöme addig tart, amíg a közös munka.
2021. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ezt mondja, hogy hobbi szerint keressen az ember új barátokat, meg új munkahelyen.

De ha nem merek hozzászólni senkihez akkor mit csináljak? Én 21 évesen se látok semmi esélyt arra, hogy legyenek barátaim, ha eddig nem voltak. Vagyis jobban mondva 1 volt, de olyan csúnyán elbánt velem, hogy inkább le is tettem arról, hogy nekem valaha barátaim legyenek. Nekem is van párom, de nem pótolja azt, hogy elmenjünk a barátokkal iszogatni vagy vásárolni stb.

2021. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne lehetne. Helyben is vannak biztosan olyan arcok, akikkel érdemes barátkozni.
2021. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen lehet ennyi idosen is! En 30 folott is talaltam, pl 34 evesen is. Azert jo mert mar kiforrott a szemelyisegetek, nem ugy mint anno a suliban.
2021. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!