Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltaszítottam magamtól a...

Eltaszítottam magamtól a barátaimat. Visszakaphatom őket valaha?

Figyelt kérdés

A barátaimmal nagyon régen kb. 5 éve ismerjük egymást és nagyon jól el is voltunk. Rendszeresen találkoztunk, nem telt el úgy nap hogy ne beszéltünk volna, szóval egy elég összeszokott társaságról van szó. Kb 4 napja az egyik lány azt mondta hogy ezt a barátságot át kellene gondolni mert már egy csomószor megbántottuk egymást úgy hogy észre se vettük, csak sajnos nem ezekkel a szavakkal. Igazából mindenki megértette és rábólintott, de Kifejezetten számonkérő, kemény stílusba adta elő amit én -révén mindennél többet foglalkozok velük- személyes sértésnek vettem, nagyon megharagudtam rá és az egyik másik lányra akivel a legjobban vannak mert mellé állt amikor elkezdtem dühöngeni.


A többiek azt mondták megértik hogy kiakadtam, egyáltalán nem haragszanak rám, viszont őket nagyon mélyen érintették a szitkozódásaim. Bocsánatot kértem tőlük és elmondtam hogy ha bármi van amivel megjavulhatna a kapcsoltunk azt csak mondják és rajta leszek de az egyik látni sem akar a másik pedig teljesen ignorál. Lehet ebből még bármi vagy ezt már véglegesen tönkretettem?


2021. aug. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel ennek annyi, amúgy ezzel a viselkedéssel 100%-ig bizonyítottad a számonkérő csaj "vádjait" ott helyben.


Biztosan nem 1-2 alkalom miatt bukott ez ki, hanem minimum hónapok termése, de inkább évek. Megelégelték, veled együtt téged is, amit utána leműveltél, az csak hab a tortán. Tanulj belőle és viselkedj értelmesen a jövőben (már más emberekkel).

2021. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd az új barátaiddal jobbfej leszel, nem egy sértődős idióta
2021. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem, van annyi eszük, hogy nem közösködnek veled többet.
2021. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!