Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmet csúnyán...

A legjobb barátnőmet csúnyán kihasználta egy srác és most dobta. Hogyan vigasztaljam meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja jöttek össze. A srác csak szexet akart (én ezt amúgy láttam az elején is, de a barátnőm váltig tagadta), a barátnőm meg szerelmes volt belé. Sosem írt neki a srác csak ha szexelni akart. Meg arra is rábeszélte, hogy védekezés nélkül szexeljenek, mert ő nem használ gumit. Most, hogy a barátnőm belehabarodott és szorosabbra akarta fogni a srác kidobta.

Nagyon szomorú és magába zárkózott. Hogyan segíthetek neki? Őt vigasztaljam? Lehet, hogy átestem a ló túloldalára és gyökereztem, idi0táztam, pöchöztem a srácot neki. De erre csak azt válaszolta, hogy de ő szereti.


2021. aug. 11. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben majd csak az idő tud segíteni, megkell gyászolnia a kapcsolatot, és megtanulni felismerni az ilyen seggfejeket. Támogasd és had beszéljen neked a fájdalmáról, de majd ő is rájön hogy mennyivel többet érdemel ennél. Talán még idejében felismertétek milyen, és nem évekig húzták a drága idejüket feleslegesen...azért két hónap nem annyira hosszú
2021. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos látni a kérdező válaszaiból, hogy ismét egy 10-12 éves kiskorú okoskodik itt a gyíkon.
2021. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!