Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szép emberek, bennetek tudatos...

Szép emberek, bennetek tudatosul, hogy az emberek kedvességét, szeretetét, kíváncsiságát csupán a külsőtök miatt kapjátok meg és semmi köze a személyiségetekhez?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem tudatosul bennetek?
2021. aug. 14. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
És abban a hitben vagytok, hogy valamit nagyon jól csináltok?
2021. aug. 14. 15:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a szépség váltja ki, de a személyiségnek köszönhetően marad is úgy. Hisz ha aztán kiderülne, hogy belülről rohad az illető, utána már senki nem lenne vele előzékeny. (Kivéve, aki szeretne ágyba bújni vele legalább egyszer, de az egy teljesen más történet)
2021. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De igen, tudjuk, és ez igazságtalan. De az embereket (sajnos engem is) a külső fogja meg, a belső értékek csak utána jönnek. Lehet valaki rendkívüli személyiség, ha a külseje taszító, ez nem fog kiderülni. Külsőmnek köszönhetően gyakran élveztem előnyt más, nálam értékesebb emberekkel szemben. Kicsit szégyellem is magam ezért.
2021. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt sokszor, hogy felszínes emberek a külső miatt érdeklődtek, barátkoztak. Aztán, mikor rájöttem, hogy velem nem fognak éjjel-nappal bulizni, hányásig inni, plázázni, eltűntek. Olyan barátaim vannak (igaz barátok), akiknek a külseje jó esetben átlagos, de belül százszor szebbek, mint az én külsőm és nem számít, ki mit gondol. Van egy autista munkatársam, nagyon helyes srác, és kb. 3 emberrel beszél (köztük velem). Szép arc mögött is lehet rengeteg bánat, mentális betegség, rosszindulat, bármi. Igen, álláskeresésnél előny, hogy az arcom miatt engem választanak, de ettől nem én vagyok több, hanem akik ezek alapján ítélnek, azok kevesebbek.
2021. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!