Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mindenkinek jár...

Szerintetek mindenkinek jár második esély?

Figyelt kérdés
VOlt egy barátnőm baromi toxikus volt 3 évig voltam vele együtt és volt egy jó barátom a környékemen ő volt az egyedüli barátom jártam át hozzá sorozatoztunk filmeztünk játszottunk ittunk beszélgettünk mély témákról majd amikor a lánnyal összejöttem jártunk át hozzá. Ennek egyébként kb 2 éve vége. Majd amikor Németbe voltam a mostoha öcsém 1. szülinapján megcsalt a lány ezzel a sráccal akire ugy tekintettem mint a bátyámra. A lányt teljesen sikerült elengednem vagyis tudom hogy ő nem fog változni egy vizfolyás volt eljátszotta mindig a hattyúk halálát ő volt az áldozat még akkor is amikor megcsalt viszont a srác őszintén elmondta és láttam rajta a megbánást. De vele és a lánnyal megszakitottam a kapcsolatot egy másfél éve. Most irtam a srácnak amiben elgondolkoztam dolgokról. Amikről most kikérem a véleményeteket szerintetek mint emberi őszinte barátságban mindenki érdemel második esélyt? Én felajánlottam neki hogy tiszta lappal indulhatnánk és ha látom hogy tényleg őszinte és nem kifogásokat keres nem hánytorgatja a multat hanem tényleg képes tiszta lapokkal kezdeni én szeretnék vele továbbra is barátjaként lenni mert tett amit tett mindannyian követünk el hibákat és tudja hogy olyan nem lesz mint volt soha viszont én hiszek a megbocsátás erejében én hiszek abban hogy ami történt visszafordithatatlan de ha az ember képes őszintén másokhoz állni tud változni vagyis a viselkedésén változtatni hogy jobb emberré válljon. Ti ezt hogy gondoljátok? Létezik második esély?

2021. aug. 14. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, de ezek szerint te megadtad neki. A többiek véleménye nem számít.
2021. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem hülyeség eleve a mondás. Kb. ezzel lehet legitimizálni bármilyen baromságot.

A megcsalás meg pont olyan, amire nincs igazán mentség, nem kellene ilyen emberekbe kapaszkodnod

2021. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!