Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a magyartanáromnak...

Mit vegyek a magyartanáromnak ajándékba?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és felvételiztem sikeresen és a magyartanárom meghívott a héten egy kávéra, akivel elég szoros kapcsolatom van, valamint nagyon sokat köszönhetek neki.

A kérdésem az, hogy mit tudnék neki adni? Valami speckósabb könyvre gondoltam, de nem tudom mit. Tudom, hogy rengeteg könyve van és véletlenül sem akarok olyat adni, ami már van neki. Az irodalomon kívül a filmek a másik közös érdeklődésünk. Köszi előre!



2021. aug. 15. 11:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Fizettél, kvittek vagytok. Tárgyszerűen kell kezelni ezeket a dolgokat és nem kell semmiféle személyes érzelmet belevinni.
2021. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell venni neki semmit. Viszont szerintem valamit akar tőled, nem jellemző, hogy tanár az exdiákot kávézni hívja. Nagykorú vagy, leérettségiztél, elhagytad az iskolát, nem a tanárod hivatalosan már, már nem fenyeget semmi retorzió, ha kikezd veled. Ne döbbenj meg, ha kezdeményezz, készülj vagy az ilyen, vagy az olyan válaszra. De ha nős, akkor kávézni se menj el vele, nem jó felállás nős ember szeretőjének lenni, irdatlan botrány lehet belőle, a felesége megjelenik a lakásotoknál, üvöltöz stb., ne kockáztass...
2021. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
kézzel készült, egyedi, marhabőr irattartó mappát.
2021. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
3-as, lehet kapni százezerért elegáns aktatáskát, annak még jobban örülne.
2021. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

A leányzó kirepült a suliból, mostmár még lehet dugni...😂

Bár, azt se tudjuk a kérdező és a tanár milyen neműek, de gyanítom, lány a kérdező, negyvenes pasas a tanár.

Lesz ott lepedőgyűrés, van egy olyan érzésem! 😂

2021. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

4-es, az is van:)

3#

2021. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
7%
De nehogy már a fiatal vásárolgasson ajándékot az idősebbnek, ez abszurd...
2021. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
Az én magyartanárom egy idősebb férfi volt, nyugdíj előtt állt már mikor érettségiztem. Ugyan nem hívott el kávéra... De annyira tiszteltem és szerettem és én is sokat köszönhettem neki, hogy simán vettem volna 100ezer forintos aktatáskát, ha lett volna pénzem :D Szerintem nem mindegy egyáltalán, hogy mik a körülmények.
2021. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Megalázó egy alacsony fizetésű idős embernek, ha a gazdag szülők gyereke ilyen "ajándékot" vesz neki. És minden tanár keveset keres.
2021. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Hívd el - abban az esetben, ha ragaszkodik a legközelebbi hozzátartozójához, akkor vele együtt - egy welness hétvégére, amelynek a költségeit te állod!
2021. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!