Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan jöttetek rá, hogy a...

Honnan jöttetek rá, hogy a barátságotok valakivel nem valódi?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kapcsolattartásból, hogy ki keres. Vagy ha valakitől vissza hallottam valamit, amit csak ez a barátom adhatott tovább, bar titok volt.
2021. aug. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig ez van, másként gondolkodunk.
2021. aug. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én abból, hogy suli elvégzése után egyszerűen eltűnt. Egyik a telefont sem vette fel, a megbeszélt találkozóra el se jött, 30 percet vártam rá, vagy 8 sms-t küldtem neki. Később se kért bocsánatot. Egyszer láttam a vasútállomás környékén, lapított, mit xar a fűben, azt hitte nem látom.


A másik meg egyszerűen soha nem ért rá. Ha néha tudtunk beszélni, 15 percen bellül lerázott, hogy kocsit kell mosni... Állandóan a kocsimosással pattintott le. Aztán a fb-on szembesültem, hogy esküvője volt, amire el se hívott. Minden barátja ott vigyorgott, még az is, akikkel évek óta szóba se állt. Csak én nem. Nagyon rosszul esett, ott irtóra berágtam, egyből töröltem, tiltottam.

2021. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb például onnan, hogy néhány intenzív barátkozós hónap, meg csomó közös szép emlék után elkezdett kerülni. Ez egy olyan dolog, hogy először megpróbálod magad előtt is tagadni ("Biztos nem ér rá", "Miért ne barátkozhatna másokkal is." stb.)

Nyár elején beszéltünk róla, hogy elmegyünk együtt egy közös programra. Utolsó pillanatban lemondta, én elmentem nélküle, erre látom, hogy ő is ott van, csak mással. :( Pár percig hezitáltam, mi legyen, végül odamentem és ráköszöntem. Nagyon kellemetlenül érezte magát.

Azóta nem keressük egymást, bár néha összefutunk véletlenül. Kiderült, hogy az új öribarinője egy olyan nő, akiről már évekkel ezelőtt mondogatta, hogy érdemes lenne vele közelebbi kapcsolatba kerülni, mert jó összeköttetései vannak. Amikor legutóbb találkoztunk a piacon, büszkén mesélte, hogy az új barátnője milyen szuper állást szerzett neki az önkormányzatnál. Itt valahogy úgy éreztem, kifordul a gyomrom.

Ez most a legfrissebb, ezen kívül volt még több ilyen, de azokra már nem igazán emlékszem ilyen részletesen. Hamar felejtem az ilyesmit szerencsére, inkább koncentrálok az igaz barátokra, akikre érdemes.

2021. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"A" mondta nekem, hogy "B"-től hallott rólam valamit, amit csakis ennek a "barátnőmnek" mondtam el, úgy, hogy más tényleg nem tudott róla. A hátam mögött elterjesztette, hogy tetszett nekem valaki, de még hozzáköltött ezt-azt, hogy még izgalmasabb legyen az egész.

Innen tudtam, hogy ez messze van a barátságtól. Tudom, gyerekesen hangzik (már egyetemisták vagyunk), de elég rendesen meglepett a dolog így is. Finoman szólva.

2021. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!