Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik valódi barátokat keresnek?

Figyelt kérdés

Létezik még olyan, hogy barátság? Ráadásul ezt keresi is valaki 20-30 éves kora körül (rajtam kívül)?


Tudjátok, olyanokról beszélek, akik akár minden nap együtt vannak, filmeznek, moziba járnak, megbeszélik a fontosabb dolgokat az életben, terveznek is akár dolgokat, minden jót együtt csinálnak, stb, stb.


Szóval van ilyen? És keresi is ezt valaki még a mai világban?


34/f



2020. aug. 1. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ilyen idős korban már nem annyira jellemző, már mindenki a családjával van elfoglalva. Esetleg régebbi barátokkal összejárnak valamennyire, de újakat nehezebben szereznek.
2020. aug. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig ez csak álom volt és szerintem most hogy új munkahelyem van ahol hol itt vagyok hol ott így megint csak az marad, de hát valamiért valamit.

22F

2020. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék ilyen barátot, de most nincs és még eddig nem is volt sajnos.


25/F

2020. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nap, de nekem lenne igényem ilyesmire. Pont a tegnap keseregtem a páromnak erről, hogy nem hiszem el, hogy rajta kívül nincs rgy haver, akivel kiülhetnék az élet nagy dolgairól pofázni a ház elé és világmegváltó ötleteket megosztani egymással. Mindneki akkor fut hozzánk, mikor a többi barátja nem ér rá. Máshol meg ott a gyerek vagy összeszedett magának egy féltékeny/unalmas partnert, aki mellett ő is ilyen szürke 30-assá vált. Totálisan kivagyok ettől.
2020. aug. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeretnék egy ilyen barátot én is, mert eddig még nem volt (ilyen), mármint, akivel spontán programot csinálnánk, filmeznénk, moziznánk.

Sajnos, bármilyen rossz is ezt bevallom, én az esetek többségében a második opció, avagy, ha "nincs ló, jó a szamár is" vagyok. Úgyhogy nagyon örülnék, ha lenne. Egy hónap és 20 leszek és egyetemista, szóval azért még reménykedem.

2020. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Már hogyne lenne jellemző. 35 éves vagyok, dolgozó nő és családanya, emellett pedig vannak barátnőim is.

Nem lógunk napi szinten egymás nyakán, mert ott a munka és a család, de attól még szakítunk időt egymásra.

Viszont görcsösen keresni nem szabad, az visszaüt. Hagyni kell türelmesen, hogy nagyon lassan kialakuljon.

2020. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Én is ilyen barátokat keresek, de mivel lány vagyok ezért elsősorban inkább lányokat vagy meleg fiúkat. Sajnos az a tapasztalatom, hogy ha írok akár egy ilyen választ mint ez, akkor jön egy csomó levél férfiaktól, akik többet akarnak mint barátság, arra pedig nem vagyok vevő.

Huszonéves lány vagyok egyébként.

2020. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7#Én nem vagyok meleg,valamiért kapcsolatot sem szeretnék csak szimplán barátkozni,sosem volt még ilyen baráti kapcsolatom más nemű emberekkel ezért szívesen ki próbálnám,szerintem tud működni egy ilyen baráti kapcsolat is szóval ha gondolod nyugodtan írj,ha nem működik akkor legalább meg lett próbálva.

Bizakodó vagyok mert szerintem nagyon jó lenne egy ilyen barátság,na meg nagyon érdekel te hogyan látod a dolgokat?

22F

2020. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!