Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány barátod van?

Hány barátod van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
11
2021. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kettő volt, a szó igaz értelmében.

Az egyik nagyon messzire költözött és elhalt a kapcsolat minden téren.

A másik pedig, akivel olyanok voltunk, mint a testvérek,ő nagyon elbánt velem.

Párkapcsolatai voltak,négy ,egymás után, egyik sem volt sem tartós,sem jó.Mindig én tartottam lelkileg egyensúlyban,ezt ő is elismerte. Egy éve megismert valakit, akivel azóta is egybe vannak,bár elég hullámvasút a kapcsolata.

Azóta kioktató lett, cinikus és bölcs szöveget ír nekem, mivel már csak pár havonta,egy -két órára ér rá találkozni, amikor "engedik" neki.

Magyarul, nemcsak hátbaszúrt ,hanem le is sz...t.


Most nincs barátom,de olyan nem is kellene, akit a kéj vezérel és elfelejt mindent, önös érdekei miatt.

2021. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem egy sincs, de hát én mindig is magamnak való voltam.
2021. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy. A többi felszínes ismerős, de most már ezt az egyet se tartom barátomnak, inkább havernak. Sok kétszínű ember van, nem is jó társaságban voltam, cserélődtek körülöttem az emberek. Egy van akivel át tudom beszélni a dolgaimat, de mostanában ritkán találkozunk, ahogy felnő az ember nem is fontos ez már szerintem. Általában van egy család, kolegák, meg néhány régi ismerős akivel félévente összeül az ember. Legalábbis nálam így van, nem is hiányzik több.
2021. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
Imádom, hogy akik magasabb számot írtak, zsigerből lepontozást kaptak, gyönyörű.. :D
2021. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

#15 11es vagyok. Engem nem zavar a lepontozás. Talán azért kaptam mert itt az emberek nagy részének nincsenek nagyon ismerősei és azt hiszik hazudok vagy trollkodok.


A másik meg hogy ez a 11 ember nem ismerős, nem haver, barát nálam és lehet egyszer hátba szúrnak, de az évek során még nem volt rá példa.

2021. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
0
2021. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére 0.
2021. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

0 mert mindegyiket elküldtem a рісsába. :D

Egyébként nincs szükségem barátokra, mert bem igébylek társaságot, csak szívesség kérésre használnék valakit.

2021. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
5 igazán közeli barátom van. 2-3 olyan akikkel ritkán találkozunk, nem is nagyon beszélünk napi szinten, de ha találkozunk az mindig jo es tartalmas :)
2021. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!