Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Árult el már a legjobb barátod?

Árult el már a legjobb barátod?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van kedve leírhatja a sztorit
2021. júl. 13. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak később tudom leírni (de így legalább megtalálom majd a kérdést).
2021. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Árult

2xer is

Csaltam 2 exemet is

Mind a kettőnek elmondta, hogy mi történik a hátuk mögött, úgy, hogy neki férje van, szintén csalta évekig, de én sosem árultam el őt még ezekután sem.

29/N

2021. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# kb ugyanez
2021. júl. 13. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Igen, elkövetett egy bűncselekményt, és a helyszínen otthagyta néhány cuccomat (amit neki kölcsön adtam, ezért volt nála).

Jól bepancsolt engem, pedig ott sem voltam még a környéken sem.

2021. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez most gyermekded lesz, de igen:

elmondtam neki, hogy tetszett az egyik gimis osztálytársunk, ezt pedig gyönyörűen szétkürtölte az osztályban. Valamint, hogy izgalmasabb legyen, egyik fiúbarátomról is ezt terjesztette, de ennek semmi igazságalapja nem volt.

Sajnos szinte mindenki tudott róla, én pedig egy évvel ballagás után tudtam ezt meg..

2021. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden ok nélkül utálta a pasimat, sértegette állandóan, de én a pasimat választottam, aki azóta a férjem, és nem bántam meg.
2021. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, negyedikben.
2021. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, egyszer sikerült benyögnie, hogy szerinte inkább a bántalmazó agresszív fsz apámmal kellett volna maradnom, semmint meglépni előle külföldre és próbálni életben maradni, mert az apám gazdag és ha vele maradok, akkor fizetne nekem mindent, amit ő kitalál a számomra (tényleg így volt, világéletemben megvolt mindenem, márkás ruhák, különórák, egyetemi tandíj, afféle klasszikus aranykalitka, ahol soha senki nem fogta a pártom, mert biztos csak egy elkényeztettet kis hülye vagyok, és hazudok az apámról, arról, hogy megvert, hogy egész nap ment az üvöltés és a tárgyak csapkodása...) azt hittem ő az az egy, aki az én pártomat fogja az apám pénze helyett, de tévedtem.
2021. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!