Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemre fogok menni. Szerint...

Egyetemre fogok menni. Szerintetek befognak fogadni így?

Figyelt kérdés
Most leszek gólya, van egy csoport már, ahol a legfobb téma az alkohol. En viszont nem vagyok nagy ivó max két pohár. Szerintetek így befogadnak?

2021. aug. 21. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az egyetem nem a faluvégi "kurtakocsma", hanem arra való hogy elmélyedj egy területen, amivel később alkotni, dolgozni tudsz. Nem a "legfőbb téma" az ivászat. (Szinte semmit sem iszom - és ahova kell, befogadnak. Ahol az a feltétel, hogy saját elképzelésemnek ellentmondva is vedeljek, ahhoz nem is akarok tartozni, nem felelnék meg a feltételnek - azok így jártak.
2021. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Inkább úgy mondanám, "illik" meginni egy üveg sört, vagy egy boros kólát azalatt a pár nap alatt. Nem mondom, hogy nem, mert nem igaz. Persze mindig van valaki, aki egyáltalán nem iszik, tehát nem ezért leszel kiközösítve, ha meg is történik, max azért mert zárkózott leszel, nem beszélgetsz. Nem az alkoholon múlik. De tény, hogy jobban a kör tagja leszel, ha mondjuk boros kóla van a kezedben, és nem kezdesz el papmogni, hogy fúj alkohol, én ilyet nem iszok.
2021. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj meg diszkréten piálni. Legyen a kezedben egy sörös doboz, oszt jó van:) Nem leszel kitéve zrikálásoknak:)
2021. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Igyál sok piát, főleg ha olcsó!
2021. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!