Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtudtam, hogy megcsalta a...

Megtudtam, hogy megcsalta a barátnőjét, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, az Ervin, ő most 20 éves. (Nem akartam ki irni a nevet, de gondolom ki kell remélem nem ismer fel) Beszélő viszonyba vagyunk, annyira nem szeretem a stílusat, minden csajt felszedné legszivesebben. Szerintem o egy retard gyerek. Egy éve együtt van a legjobb barátnőmmel, és megcsalta, most tudtam ezt meg, mert az unokatestverem joba van vele, es neki elmondta, o pedig nekem. Szemétség lenne ezt elmondani a legjobb barátnőmnek? Elvileg le is feküdt azzal a csajjal, többször is, szegény baratnom nagyon ki lesz ha ezt elmondom neki. Mit tegyek?? 18l barátnőm 17l

2021. aug. 24. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Én tuti elmondanám.
2021. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is elmondanám,férfi vagyok de ha tudnám hogy valamelyik k.va bántja mondjuk a barátomat az első lenne hogy szólok neki.
2021. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Csak ha tudom bizonyítani. Az, hogy xy azt mondta, hogy zzs azt mondta... xy simán letagadhatja, ha nem akar összeveszni zzs-vel, és a végén te leszel a bűnbak, mert biztos féltékeny vagy.

Ha xy ezer százalékosan mellém áll, és nem is tagadja le, még akkor sem biztos, hogy nekünk és nem zzs-nek fog hinni.

2021. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is elmondanám. Majd az infó tudatában ő is fel tudja mérni, mit szeretne a kapcsolattól. Ez így fair
2021. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
81%
Én elmondanám.
2021. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem mondanám el. Főleg, hogy nem láttam, csak hallottam.

Voltak nekem is jóakaróim, akik csak l’art pour l’art szét akartak ugrasztani minket, mindenféle pletykákkal.

2021. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Elmondod a nevét nyilt weboldalon, pedig tilos, most pedig tönkre akarod tenni a kapcsolatát. Szarkeverő vagy.

Nem jöttek össze a dolgok a sráccal, aztán most le akarod járatni.

Megérdemelted, hogy nem veled jött össze, irigy kis p.csa :)

2021. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindig érdemes bele kavarni más életébe.... Még jöhetsz ki te is rosszul belőle....
2021. aug. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én is elmondanám. Tudnia kell, ha szórakoznak vele. És ha mástól tudja meg, és nem a legjobb barátnőjétől, az is fájni fog neki, hogy titkolóztál..a bizalom meginoghat és nem fog többet bízni benned, mert mi mást titkolhatsz még..
2021. aug. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ti kis Okoskatörpicúrok! Az eszetekbe nem jut, hogy ha elmondja, a barinő k*rvára nem fogja elhinni? Oké, mondd el, de mi lesz, ha ettől a barinőd örökre el fog tőled fordulni, persze miután jól elküldött a francba? Gondolkozzatok már.
2021. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!