Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért találok ilyen nehezen...

Miért találok ilyen nehezen barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Magányos egyetemista vagyok, sose voltam olyan nagy társasági ember, de mindig egy kis társaság, aminek a tagja lehettem (osztálytársak, munkatársak), de az elmúlt 2 évben senki.


Próbálkoztam koncerten ismerkedni, ott mindenki csoporttal jött, vagy félreértette a "közeledésem", járok rendszeresen könyvtárba, de ott beszélni se láttam embert, egyetemi eseményen szintén mindenki a kis klikkével volt....


Nemsokára tervezek kiköltözni külföldre, ott javulhat a helyzetem, vagy viszem magammal ezt a problémám?


2021. aug. 25. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha otthon nehezen ment, külföldön meg leszel lőve

ha beszéled a nyelvet ha nem, bár a külföldiek plane a németek barátságosak nagyon is a külföldiekkel azért olyan barátságokat nem lehet velük kötni, mert ők is a sajátjaikat keresik kb

2021. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 Ebben teljesen egyet értek veled.


Kérdező,hová valósi vagy?

Én szívesen barátkoznék veled,kortól és nemtől függetlenül.

Ha minden igaz én is szeretnék majd ki menni külföldre, akár mehetnénk majd együtt is,de ne szaladjunk ennyire előre.

Ha gondolod nyugodtan írj. 🙂

2021. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy így szinte esélyed sem lesz. Én Bécsben lakom, te merre?
2021. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!