Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 26 évesen késő barátkozni?

26 évesen késő barátkozni?

Figyelt kérdés
Úgyis már sok embernek családja van, minek a barátok... Vagy párkapcsolatban vannak.
2021. aug. 25. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Igen késő
Egyáltalán nem
61 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Azt mondják a nagy okosok, hogy sosem késő
2021. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

A családosok nem szoktak barátkozni?ez nem csak a te fejedben egy kifogás. Nem nem késő. Mi van, ha valaki 25 eves koraban költözik el valahova, ahol új barátokat kell szerezzen? Inkabb ne tegye?

Nincsen abban semmi rossz, ha legalabb néhany ember támogatja egymást

2021. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Én 35 vagyok és már régóta esélytelen. Ilyen korra kialakulnak a kapcsolatok, barátok ha tetszik ha nem.

Nem gyarapszik.

2021. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem késő. Az igaz hogy nehezebb. Én is elkezdtem jobban ápolni a meglévő kapcsolataimat.


26 éves vagy. Legyél nyitott. Ha még élsz 50 évig az azt jelenti hogy mostmár nem is akarsz barátokat szerezni?

Nagyon sok embernek nem volt jó az általánosiskolai, középiskolai élményei ahogyan nekem sem, kevés emberrel tartom a kapcsolatot azokból az időkből.

Az egyetemen ismerkedtem össze hasonló gondolkodású emberekkel.

Csak optimistának kell lenni, nyiss mások felé és ők is nyitni fognak feléd.

2021. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Én pont 30 éves koromban kezdtem el új társaságokat kialakítani. Túrázni, kirándulni járok, ezen keresztül lett csomó ismerős. Ismerek 20-on és 60-on felülieket is.
2021. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy miről beszélünk? 26 évesen az élete 1/3-ad részénél tart az ember, még 2x annyi van hátra mint ami eltelt.
2021. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
36 éves vagyok, és a mai napig kötök új barátságokat. Persze azzal tisztában kell lenni, hogy a család fontosabb, és munka mellett sem jut idő napi 20 órás kapcsolattartásra meg folyamatos írogatásra, szóval ennek tudatában kell barátkozni. De ha mindenki ugyanazokkal az elvárásokkal vág bele, nagyon szoros kapcsolatokat lehet kialakítani így is.
2021. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Én azért nem értem a kérdést, mert ha csak új munkahelyre mész vagy elkezdesz egy közösségbe járni pl.tanc,box,lovarda stb. ott úgy is új emberekkel ismerkedsz meg és nagy eséllyel új barátokat is szerzel.
2021. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Igen de szerintem itt a barátok minősége is számít. Én is jóba vagyok sok emberrel. Egy kezemen megtudom számolni hogy hány barátom van.
2021. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjuk már, hogy bizonyos kor felett nem lehet... Legfeljebb azoknak nem, akik tényleg csak otthon ülnek a családjukkal, és nem járnak el sehova. Sokszor még a nyugdíjasok is képesek összehaverkodni, 1000 meg 1 élethelyzet van ahol új emberekkel lehet találkozni, aztán ha szimpatikus az ember akkor nem nehéz barátkozni.
2021. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!