Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar az új osztályom...

Miért nem akar az új osztályom barátkozni velem?

Figyelt kérdés
Csak egy lányt és egy fiút ismerek. Egy hete voltam osztálytalálkozón, és a lány valaki mással volt és a fiú is. Nem szóltak hozzám, nem jöttek oda magyarul rámszartak. Mindenki valakivel volt és én egyedül. Én nagyon nehezen tudok barátkozni másnak kell velem én senkivel se tudok. A régi sulimban is alig voltak barátaim. És még hozzá bántalmaztak is és kiközösítettek. Szerintetek miért van ez? Nagyon bánt 😔. Értelmes válaszokat várok, lány vagyok.

#gyerekek #iskola #kiközösítés #piszkálás #Nehéz kapcsolat teremtés #Érzékenység, stressz
2021. aug. 26. 10:31
A kérdező szavazást indított:
Hülye vagy
Bunkók a gyerekek
Barátkozz te
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Még egy napot se töltöttel el az iskolában az új osztályoddal és máris problémázol. Hidd el, hogy a rendes iskolai élet majd meghozza a barátságokat.
2021. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha te nem fektetsz energiát a baratkozasba, akkor más sem fog.

Ez a bántalmazás kifogás, engem is bantalmaztak, mégis megeroltettem magam, mert honnan tudná a másik, hogy mi bajom van...

2021. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Neked is nyitnod kéne, bár megértelek. Én is nehezen ismerkedem.
2021. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez a barátkozás dolog két irányú.
2021. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4 mi az, hogy ez a barátkozás dolog kétirányú?

Vittem az osztálynak cukrot és attól sem akartak barátkozni velem.

2021. aug. 26. 11:27
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem lekenyerezni kell őket, mert akkor csak kihasználnak.
2021. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem a cukorkatol 2 irányú 😅🤣
2021. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Légy nyitott, ne stresszelj rá. Lekenyerezés nagy hiba, ha pl van cukrod akkor adhatsz belőle ha kérnek, de nem te tartod el őket. Ne attól érezd magad valakinek, hogy vannak barátaid. Jah és sok olyat látok akiknek nem nagyon vannak barátaik, hogy felvágnak olyan dolgokkal amik nem is igazak. Úgy is kiderülnek abból pedig nem szabadulnál. Csak légy laza, közvetlen, viselkedj természetesen, ne akarj bevágódni senkinek.
2021. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Minden lány szép.

Szerintem látják rajtad hogy félénk vagy.

2021. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
10, én jobb szzeretem az őszinteséget.
2021. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!