Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha róluk így beszél, akkor a...

Ha róluk így beszél, akkor a hátam mögött rólam is?

Figyelt kérdés

Van egy jóbarátom. Szinte bármit meg tudunk beszélni.

Nekem is és neki is vannak még barátai.

Tegnap többet ivott a kelleténél, és nagyon csúnya dolgokat mondott a barátairól, akiket állítólag családjának tekint.

Konkrétan közölte, hogy primitívek, felelőtlenek, igénytelenek.

Ezek után elgondolkodtató, hogy vajon engem is kibeszél a hátam mögött.


2021. aug. 30. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, de ez mindenkinél így van. más háta mögött mindig megy az véleménynyilvánítás.
2021. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy eséllyel téged is kibeszél.
2021. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg téged is kibeszél, de manapság mindenki ezt csinálja.
2021. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Igaz már nem vagyunk gyerekek, de volt egy házaspár akivel jóban voltunk. Akárkivel összebarátkoztak, mindig az volt az első, hogy nekünk elkezdték kibeszélni őket. De sokszor minősíthetetlen hangnemben. Többször jeleztük, hogy azért ezt nem kéne. Majd egy szép napon megharagudtak ránk, mert nem bírtunk napi szinten a gyerekeikre vigyázni, így ordítva minket is elmondtak mindennek. És azt mondták, minket a környéken mindenki utál az alapján, amiket ők terjesztettek rólunk. :D Tehát minket is kibeszéltek folyamatosan másoknak.

Sajnos kérdező, nagy az esély rá, hogy rólad is csúnyákat mond a hátad mögött. Az ilyen embereket jobb messziről kerülni. Tapasztalatból mondom...

2021. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez így szokott. lenni. Aki másokat kibeszél, téged ugyanúgy mindennek elmond a hátad mögött.

Én pont ezért úgy válogatom meg a barátaimat, hogy erre nagyon érzékeny vagyok.

Van egy barátnőm, akivel már 30 éve barátok vagyunk. Ő soha egy barátját sem beszélt ki a háta mögött. Nem szoktunk úgy pletykálni a közös barátokról. Van egy közös baráti társaság, akikkel elég sokat eljárunk, nyaralunk, sütögetünk. Még soha egyikről sem beszéltünk ki semmit a háta mögött. Max annyit, hogy most például az egyik férfi beteg lett, daganatos, nem akartam tőle megkérdezni mi van vele, ezért barátnőmtől érdeklődtem, mert az ő párja és ez a férfi nagyon jó barátok.

A lányom 10 évig járt egy tánciskolába, még kislányként. Ott volt egy kisebb klikk, ahol az egyik anyuka nagy hanggal folyamatosan mindenkit elhordott a háta mögött. Na én attól a perctől kezdve kerültem őt és a kis csapatát. Volt úgy, hogy szidott valakit, rá pár hétre láttam őket puszipajtásként beszélgetni. Erről ennyit.

2021. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!