Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesít a barátnőm. Mit tegyek?

Idegesít a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval. Ma valahogy egy idegesített a barátnőm mikor együtt voltunk. Olyan hülyén viselkedett, kinevetett. Sokszor összevesztünk aztán kibékültünk. De most valahogy más. Nem tudom mit tegyek. Lány vagyok.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2021. aug. 30. 22:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint nem ma vesztünk össze, hanem a barátságunk során.
2021. aug. 30. 22:57
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Engedd el, fiú vagyok, fiú barátaim nagy részével így éreztem.

1 barátom maradt.

2021. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De nem szeretnék szívtelen lenni. De lehet megint az lesz. Van amúgy másik barátom úgyhogy ok.

Köszi a gyors választ!

2021. aug. 30. 23:06
 4/13 A kérdező kommentje:
Barátnőm**
2021. aug. 30. 23:06
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Beszélj vele, elvileg azért vagytok barinők, mert tudtok egymással beszélni. Leültök és megbeszélitek a problémáitokat.
2021. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azzal az a baj hogy nem vagyok elég bátor hozzá:(. Nagyon introveltált vagyok.
2021. aug. 31. 00:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy csinálod? Hát a barátnőd, egy már ismert személy. Hogy nem mersz beszélni vele? Ez akkor nem is barátság, ami kettőtök közt van.
2021. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ilyen dolgokról. Amúgy meg igazad van. Az ami köztünk van... Van amikor tisztára haragudok rá.volt már olyan, hogy azt mondtam magamnak, hogy soha többé nem lesz a barátnőm. Meg amúgy szokott hazudni. Meg férfit a valóságon. De ez kb ugyanazt jelenti
2021. aug. 31. 00:42
 9/13 A kérdező kommentje:
Ferdít a valóságon**
2021. aug. 31. 00:43
 10/13 A kérdező kommentje:
És még egy kérdésre tudsz válaszolni? Az az lenne, hogy hogy pattintsam le, örökre? Az szokott amúgy lenni, hogy én mondok vmit ami igaz mert a saját szememmel láttam, de ő aki nem tud semmit az egészről, nem igaz dolgot mind, és akkor még követeli, hogy neki van igaza. Ez nem jó, ugye?
2021. aug. 31. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!