Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesít a barátnőm az állandó...

Idegesít a barátnőm az állandó fotózásmániájával!!? Többi lent

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel akivel nagyon jóba vagyok sokszor megyünk városba. Mindketten 16 éves vagyunk.(Bár ez nem lényeges) a lényeg az annyi, hogy folyton kéri hogy csináljak képeket róla instára meg stb. de mindig! minden egyes alkalommal ha talizunk..és az én telefonommal mert neki szar a kamerája az elmondása szerint. Eleinte nem zavart de mostmár kínos..vélemény? ti is szoktatok ilyet??
2020. nov. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavarna, ha ilyen lenne az egyik barátnőm. Mondd meg neki, hogy fogja vissza magát.
2020. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

19 évem alatt, ha azt mondom, csináltam 5 szelfit, sokat írtam. És azt a keveset sem netre, hanem magamnak, ki lettek nyomtatva, és nem egyedül vagyok rajta, hanem egyiken a macskámmal, másikon a volt legjobb barátnőmmel. Soha nem raktam ki magamról képet facre, instám, twitterem meg mi a nyavalyám nincs is. Akivel tartom a kapcsolatot, tudja, hogy nézek ki, vagy jelen esetben videóhívás...


De oké, ha ennyire nagy vágya, csinálja, de az, hogy állandóan, és a te telefonoddal... az nem oké. Minek? Már elnézést, de az emberek szerintem unalmukban nézegetik meg esetleg a képeit. Az utolsó nem online magyar órán az instáról volt szó, és ha már ennyire belemelegedtek, a tanár mondta, adja el magát Xy, hogy miért érdemes az ő instáját bekövetni vagy mit csinálni vele. Kvázi önimádatot mondott a csaj 10 percig, és azért jó, mert rak fel magáról képeket, rak fel szerinte jó, szép idézeteket, stb. Tehát ami mindenhol az ember képébe ugrik insta nélkül.


Mondd meg neki, hogy nem adod oda a telefonodat, mert mit tudom én, találd ki, hogy lemerült, vagy mondd meg kereken, hogy elfogadod, hogy neki ez fontos, nem akadályozod benne, de ne a te telefonoddal és ne MINDIG, amikor (végre?) tudtok találkozni.


19/l

2020. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha fotózást szeretne, akkor fizessen meg egy fotóst vagy vegyen magának egy jobb telefont meg egy selfie botot.
2020. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen baràtnőm.

Már nem az.

Ő konkrétan mindent lefotózott, mindennel selfiezett. Elmentünk sütizni, ő nem rendelt semmit, csak ült velem szemben és fotózta az én sütimet, aztán kipakolta a közösségi oldalakra, hogy milyen jól érzi magát. Persze róla is kellett lőni a cukrászdában képet, amit nekem kellett megtenni. Azt is kiposztolta. Utána nem barátkoztam vele. Fogyatékosokkal nem barátkozunk, ezt jegyezd meg :)

2020. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tizen-huszonévesen ez még elmegy. De volt egy ismerősöm hasonló, pedig már 60 egynéhány éves.

Neki is ez volt a mániája ha elvoltunk együtt valahol, vagy önmagát fotózta, vagy nekem kellett őt.

Unalmas volt ez már egy idő után, ezt meg is mondtam. Ez persze nem tetszett neki.

Narcisztikus személyiség az ilyen ember, hogy állandóan magának és másnak tetszeleg.

2020. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Én is imádok fotózni ,szelfizni

De én sem szoktam kirakni őket

Alapból se raknám,de ha megtenném a drága o.társaim elkezdenékhogy "jááj nézd képet rakott ki"

Azt képzelik övüké az oldal hogy csak ők raghatnak ki képeket

Egy másik o.társam is kirakott egyet és elkezdték hogy "dik az xy" én már ezért ha képet rakok szünetben teszem hogy másnap ne talizzak veluk


Valahogy mindig az volt álmom hogy hires vagyok és a követoimnek teszek ki instára kêpet és ezt élveztem,és csinálom

Kicsit fura de igy vagyok boldog


16/L

2020. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!