Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség! Nagyon durvan...

Segítség! Nagyon durvan hiányzik!mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudni kell rolam hogy én olyan ember vagyok aki nagyon nehezen nyílik meg bárkinek! De akinek megnyilok és befogadók az életembe azért midnent megteszek és nagyon kotodok hozza! A legjobb barátnőm elment 2hetre dubaiba! TUDOM TUDOM!! Ezen mi durva? Képzeld az hogy rohadtul hiányzik! Hisz mindjárt iskola és mindig együtt megyünk be a suliba mikor találkozunk reghel akkor egymásnak futunk😂💖és ez most mind elmarad 2hetig… nekem ez nagyon nehéz és kerlek kerüljük a negatív hozzászólásokat mert nagyon nem vagyok jól! Mikor utoljára mondtak nekem hogy vissza jön nem jött vissza helyette fel ment az egekbe és ez az ember volt a legfontosabb számomra! De nem is lényeges! Kerlek valaki segitsen mert nem fogom tudni végig csinalni ezt a 2hetet nélküle mert mindenbe o segített! Kerlek💔

2021. aug. 31. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, Kérdező? Jószándékúan mondom, hogy ezzel - ha csak nem vagy nagyon fiatal - foglalkozni kellene, mert nem egészséges. (Természetesen a hiányérzet rendben van, de a "[...] nem fogom tudni végig csinalni ezt a 2hetet nélküle [...]" már túlzás.

Egyébként kutasd elő a közös emlékeiteket. Képeket, videókat, hallgass olyan zenét, amit együtt szoktatok... találj valami olyant, amitől úgy érzed, hogy "melletted van".

2021. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen a legjobb barátnőmmel , bár nem tudom a te helyzeted.. nekem ő volt az egystlen a suliba :) csak ő 3 hétig hiányzott :(
2021. aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egyem 1 hónapig ment el nyaralni a tengerre nyáron és nekem is nagyon hiányzott, én sem tudtam semmit nélküle csinálni. Mit volt, mit tenni, élő vettem a közös fotókat (volt vagy 300,azon kívül meg hagytam meg) (ès egyébként ez nagyjából el terelte a figyelmem) ès össze ragasztottam 3 hurkapalcikat hosszara eskotottem rá fuggolegesen 6 damilt majd a másik végére is ragasztottam 3 db hosszara osszefogott hurkapalcikat és fogtam a képeket majd egyesevel fel rakosgattam rájuk, persze hagytam koztuk kis helyet ahova szivecsket vagy egyéb kis matricát tettem meg a szeleire is tettem, és ragasztottam rá egy kis kampót. Persze ezeket a dolgokat érdemes pill. ragasztóval ragasztani. De a hurkapalcikat es a damilok (vagy akar cérna is lehet) hosszát a képek mennyiségének alapján hozzuk létre, remélem végig olvasod, helyes irasert bocsi
2021. szept. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!