Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik marad vajon hosszútávon...

Melyik marad vajon hosszútávon is barátság a kettő közül?

Figyelt kérdés

Mondjuk adott két barát, akik közül az egyik nagyon gazdag, a másik szintén nem él rosszul,de azért olyan rengeteg pénze sincs.


1. opció : A gazdagabb több mindent fizet, sokszor meghívja a barátját, aki ezt nem viszonozza, hisz minek is, ha úgyis annyi pénze van a másiknak. Attól, hogy az egyik sokkal többet fizet, mert megteheti még nem fog tönkremenni a barátság.


2. opció: Mindketten nagyjából ugyanannyiszor hívják meg egymást és/vagy mindent felesben fizetnek ha elmennek valahova. Attól, hogy mindent beosztanak egymás között még nem fog tönkremenni a barátság, pont ettől működik, hisz egyik fél se érzi úgy,h többet vagy kevesebbet tenne bele.


2021. aug. 31. 09:47
A kérdező szavazást indított:
1. opció (gazdagabb fizet több dolgot)
2. opció (beosztják egymás között)
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a 2. opció.


Az első addig működik, amíg a gazdagabb fél meg nem unja az egészet.

2021. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
barátságban mindenki egyenlő nem számít a pénz a státusz semmi. Például jó példa én a a VIP-ban akartam fesztiválozni egy fesztiválon ahova járunk a barátaimmal, amikor felvettetem mondták, hogy nekik anyagilag ez nem fér bele és kész normál campingbe voltunk én se vagyok úgy eleresztve hogy még 4-6 ember VIP kemping jegyét kifizetésem valamint azt se szerettem volna, hogy ők kellemtelenül érezzék maguknak, hogy nem tudják viszonozni. Ez az úgyse számít mert neked van ez egy szörnyűen ingoványos talaj.
2021. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok bocs lemaradt hogy fel se merült bennem, hogy akkor egyedül elmegyek a VIP-ba hiszen elég bunkó dolog elvonulni valamint semmi meleg víz vagy ingyen wifi nem tudja pótolni azt a bulit ami lent van ilyenkor a közös sátor táborban.
2021. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy osztanám be, hogy ilyenkor a gazdag többet fizet, de nem arányosan, hanem csak valamivel többet.
2021. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!