Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszélgetnél ezek után még vele?

Beszélgetnél ezek után még vele?

Figyelt kérdés

A barátnőm a fejemhez vágta,hogy vedegsegben egy kutya tanyért nem segitettem neki elmosogatni és a másik barátnő szokott neki segíteni ezért legközelebb őt hívja


Egyetlen 1 db tányérról van szó.


2021. szept. 1. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.. az állítólagos barátnőd részéről, nyilván nem azért szeretem egyik barátom sem mert segítene a házimunkában, sőt, jobbik esetben nemis kérem ilyenben más segítségét, szerintem teljesen nyilvánvaló hogy ezek után hagyd.
2021. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mondtam volna neki, hogy vendégségbe jöttem nem mosogatni. Súlyosan fogyatékos amúgy hogy 1 db tányért nem tud egyedül elmosni?
2021. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hany ember kell egy kutyatanyer elmosasahoz? Meg ezek a vendegsegben ugrasra kesz emberek egy gesztust tesznek, hazigazdakent nem szeretnem, ha nem azzal a szivaccsal nem ugy mosnanak el valamit, ahogy en tudom, hogy jo.

Ez begyepesedett paraszt tempo rosszindulattal. Nekem nem kene a fanyalgasa, de a tarsasaga sem.

2021. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélnék vele többet..
2021. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát. Az enyémnek segítettem bevásárolni, majd 30km-re az otthonomtól mondta hogy szálljak ki mert ő nem visz haza, fizeti a buszjegyet. Taplók vannak sok helyen
2021. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 Jézusom bakki.
2021. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem... ha vendégségbe hívok valakit, nem várom el, hogy ő házimunkázzon nálam. Tudom, sokan vannak, akik szerint "fel kellene ajánlania, úgy illik", de ha úgyis visszautasítom, mert azt meg úgy illik, akkor minek... én látom vendégül, nem fordítva. Ráadásul kutyatálnál, amiből nem én fogyasztottam (remélhetőleg)... csak izmoztat sztem ez a "barátnő".
2021. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kidobnám a barátnőt.
2021. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!