Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátom alig...

Az egyik legjobb barátom alig keres. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Szinte mindent tudunk egymásról és olyan szinten megbízunk egymásban, mint csak nagyon kevesen. A lelki gondjaiban is sokat segítettem neki. Viszont alig keres engem. Amikor írok neki, akár napokon keresztül is beszélgetünk, de ő szinte alig keres. Miért lehet ez?

2021. aug. 14. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel és én sem jöttem rá. Azzal nyugtatom magam, hogy nem kezdeményező típus. 😞
2021. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elfoglalt, vagy olyan lelkiállapotban van
2021. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdeményező típus. Akkor lenne gond, ha akkor sem írna, mikor te írsz neki.
2021. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ő nem tekint téged a barátjának, csak te őt. De neked sem kéne. Egy IGAZI barát nem lelki szemetesnek használ, aztán meg tojik a fejedre...
2021. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Az az igazság, hogy ő nevezett először engem a barátjának és nem én őt. Azt is fontos tudni, hogy nem friendzone-ról van szó, soha nem tetszettünk egymásnak. Sokat segítettem neki lelkiekben és másban is, előbb csak utalt rá, később pedig ki is mondta, hogy a barátjának tekint engem.
2021. aug. 17. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyasmi lehet nálad a helyzet ami velem volt. Röviden én 26F vagyok a barátnőm meg 24, és legjobb barátomnak tartom. Viszont nagyon sokszor kiakadtam rajta és mindig veszekedésbe folyt, hogy ő sose jelentkezik nekem, csak akkor ha én keresem. Pedig elvileg legjobb barátok vagyunk. Valamint csak akkor keres ha szüksége van valamire, de úgy sose, hogy mi a helyzet, hogy telt a napod stb. Miután megbeszéltük, arra jöttünk rá, hogy mindketten másféleképpen szeretnénk barátok lenni. Számára is nagyon fontos vagyok, ez esetbe nála is az vagy. Viszont lehet van fontosabb dolga ami nagyobb odafigyelést igényel. Például mint nálunk, szeretlmes lett egy srácba és vele tölti az idejét online. El vannak veszve a gondolatai és megfeledkezik a barátáról. Nem feltétlenül mert ő meg akar feletkezni rólad, vagy nem akar írni, de egyszerűen nem bír. Más dolgok fontosabbak most számára jelen pillanatba. Egyikőtök sem hibás. Ez csak az élet. De az igaz barát, hetek - hónapok után is megmaradnak. És nem számít mennyi időt nem töltöttetek együtt, ugyanúgy a legjobb barátok maradtok.
2021. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ezt nem tudom miből szűrted le. Ha a kérdezőnek baja van, ő vissza ír. Viszont ha a kérdező barátjának van baja, valószínűleg nem mer írni. Valószínűleg nem mer a gondjaival zaklatni, mert azt hiszi, nem fontosak. Ez ilyen. Nem fog változni soha. Attól még lehet legjobb barát az ilyen, sőt, általában az ilyen barátok sokkal jobban tudnak segíteni és sokkal támogatóbbak.
2021. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Pont fordított a helyzet. Amiatt kerültünk közel egymáshoz, mert mindig én segítettem neki. Nekem nincsenek olyan problémáim, ezért ritkán "panaszkodok" neki, de ő mindig elmondta, ha valami bántotta. Mostanában jobban érzi magát és még mindig képesek vagyunk órákat beszélgetni, de ennek ellenére sem keres meg, mindig én indítok.
2021. aug. 18. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Nálunk ez a probléma, amit felvàzoltam, és jól elvagyunk. A helyzet, ami ezek szerint nálatok van, engem nem zavarna. Kiönti a lelkét neked, csak nem keres. Mondom, ha írsz neki és utána órákat beszéltek, nem lehet az a baj, hogy utál legbelül.
2021. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem a legjobb baratod
2021. aug. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!