Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy illeszkedjek be?

Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Középiskolába kezdtem jarni. Full új stilus, uj viselkedes, uj ruhak, uj hasviselet, dióhéjban glow uppoltam a nyáron. Viszont itt már van 1 csapat csaj (akik nem az én világom, mindenen vihognak, nekem durva a humorom nekik nem, szivecske itt szivecske ott, de en nem tudnek veluk baratkozni) akik a menok es egyutt bandaznak, szerintem valamennyien osztalytarsak voltak ezert vannak joban. En persze probalok mindenkivel kedves es kozvetlen lenni, de ugyan akkor kb csak par emberrel beszelgetek, az egyik az en volt osztalytarsam, aki olyan mintha az lenne a celja hogy "béna" legyen, hiába mondom hogy menjunk oda egy lany tarsasaghoz, ő nem csinal semmit csak ácsorog és mindig is ilyen volt de rajta es meg par emberen kivul nincs nagyon más es ők se beszedesek egyaltalan es nem akarok ujra a "bena, nyomi" lenni mint általanosba ezt megfogadtam. Rettegek hogy megint az leszek. Ha ugymond "maganyos farkas" stilust veszek fel attol meg lehetek jo csaj? Mert olyan mintha nem is annyira akarnanak baratkozni, most mondtak hogy aki akar az elmehet veluk mekibe, de mi lesz ha nem tudok veluk beszelgetni? Elterveztem, hogy kozepiskolaban uj barati csapatban leszek, szerettem volna pasit, jókat bulizni.... de ha most nem baratkoznak annyira szerintem kesobb se akarnak, egyenlore minden depis es egyedul erzem magam, nem igy terveztem....
2021. szept. 2. 18:13
 1/5 Bodnár Máté2 válasza:

Szia!



Még csak a második nap volt😅😅


Nyilván nem lesz már 20 barátod..

Adj még egy kis időt magadnak!

2021. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#2 Szia! Igen tudom de valahogy ugyerzem hogy már egy alsobb katergoriaban vagyok, tesin a tornasor vegen alltam a "bénábbak kozt" es lehet hogy mar az elso par napon latjak hogy ki hova is fog tartozni, lehet tul izgulom, de egyenlore remenytelennek latom :(
2021. szept. 2. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden adja magát, előbb vagy utóbb az a lány társaság is így vagy űgy de szétoszlik. Nálunk is volt erre példa.


Nekem a beilleszkedés csak 11ben sikerült, mikor kihullottak az oda nem valók.


Nem kell legjobb barátoknak lennetek, elég ha néha beszélgettek random témákról - leárazás, vagy akármi. Figyeld meg, hogy mikről beszélgetnek.

Ne félj néha valami érdekeset odabökni, amivel viheted a témát.


Az a baj, ha van egy zártabb ismerősöd, aki szintúgy nehezen ismerkedik, az javarészt rád fog számítani, hogy majd segítesz neki. De adni fogja magát.


Nekem a legjobban elbeszélgetni a többi lánnyal az öltözőben sikerült. Volt egy nagyszájú, aki állandóan beszélt, és hozzá tudtál szólni a témához, akár jártas vagy benne, akár nem.


A srácokkal meg akkor lehet a legjobban kijönni, ha a hülyeségeiknél ott vagy, és hozzá tudsz szólni, vagyis "turbózni".



A tornasor meg általában magasság szerint van. Ha most nem úgy volt, akkor majd alakul.


Plusz, ha látsz valakit, aki egyedül van, barátkozz vele, ne csak osztályon belül. Vele sem kell nagyon jóban lenni, csak ismerkedj vele.

2021. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 rendben ez megnyugtatott 🥰 koszonom a tanacsot megfogadom! :)
2021. szept. 2. 22:45
 5/5 Vikuci79 válasza:

Szerintem ne izgulj, koncentrálj az előnyös tulajdonságaidra, emlékezz vissza, hogy mikor kivel nevettél egy jót és hogy mi az amiben jó vagy. Egy idő után akaratlanul is elfogadjuk a másikat.

És szerintem ne úgy gondolj a helyzetre, hogy vagy " nyomi" leszek, vagy " menő" . Ez így nagyon éles. Csapat sok helyen lesz az életben, ez itt most egy új helyzet, hogy gyakorold, fog még jönni ilyen helyzet az életben meglátod, akkor visszagondolsz majd, hogy ekkor is új csoportba kellett beilleszkednem, sikerült, és akkor az életedben máskor is menni fog. És igen, adj magadnak bőven időt. Érthető, hogy így érzel.

Sok sikert!

2021. nov. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!