Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új osztályomba?

Figyelt kérdés
Nemrég volt beiratkozás az új iskolába, találkoztam a többi osztálytársaimmal stb.. Csináltak is egy messenger csoportot ahol beszélgetnek(én is néha hozzászólok a témához, de ritkán). Jövőhéten lenne egy osztálytalálkozó ahol megismerkedhetnénk stb.. Na itt kezdődik a gond. Nem vagyok valami beszédes típus, inkább csak hallgatom a többiek mit beszélnek stb.. Hogy illeszkedjek be így az új osztályomba?

2018. jún. 24. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem add magad nyugodtan. :) Én is hasonló típus vagyok, mint te, nehezen tudok megnyílni a többiek előtt. Úgy szoktam átlendülni a nehezén, hogy figyelek a beszélgetésükre, és ha hozzá tudok szólni a témához, beszélek, ha nem, illedelmesen másra terelem a szót stb. Bár legalább annyi előnyöd van, hogy nagyjából tudod, kikkel leszel egy osztályban és még messenger csoportotok is van. :) Én sajna nem vagyok ilyen szerencsés, eddig egyszer "találkoztam" velük, akkor is csak azért, mert felmérőt kellett írnunk nyelvből. :D Sok sikert a beilleszkedéshez! :)
2018. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ment a pacsi :D
2018. jún. 30. 19:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom kit mennyire érdekel, de eddig egész jól megy szerintem. Elkezdtem hozzászólni ezt-azt a témákhoz, később beszéltek hozzám is, így egyre jobb lett. :D Köszi szépen még egyszer!
2018. aug. 31. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!