Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szólhatnék nekik hogy...

Hogy szólhatnék nekik hogy fejezzék be?

Figyelt kérdés

Ugyebár most kezdődött a suli de valami megváltozott. Lehet én, nem vagyok benne biztos. Viszont reggel mikor megyünk legjobb barátnőmmel és tesójával suliba, sokszor sértegetnek. Legalábbis így érzem. Idegesítőnek és fárasztónak hívnak. Az előzőt eddig is kaptam, de nem zavart ennyire. A tesója is mindig röhög rajtam, de nem random, hanem amit mondok. Nem akarom megjátszani magam emiatt. Ez és a dolog hogy osztálytársam aki a barátnőm folyton ütöget. Naponta többször és eléggé fáj. Arra fogja hogy neki 2 tesója van. És a másik barátnőnket meg nem bántja mert ő "cuki". Ezen eléggé felháborodtam, de nem mutattam ki. Az egyértelmű hogy ő kedvesebb és nyugodtabb, de nem akarom elnyomni aki vagyok. Nem vagyok a legkedvesebb, ez van, de inkább humorosan mondom azokat amit, mint bántóan. Ha látom valakin hogy bántja, akkor hozzá is teszem hogy csak vicceltem.

Osztálytársamnak már szóltam hogy nem szeretem és fejezze be. Szomorúvá tesz, hogy a legközelebbi személyek ilyen módokon bántanak. Drámát se akarok ebből, de ha muszáj akkor megteszem. Szóval hogy mondhatnám el nekik hogy nem esik jól és ignorálni se tudom?



2021. szept. 4. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen légy őszinte és állj eléjük hogy ezt vagy befejezik vagy akkor keressenek valaki mást akit sértegethetnek.
2021. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
3 fő közül általában mindig kirekesztődik valaki.
2021. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Igaza van a kettesnek.


Amúgy keress más barátokat, sajnálom, de ők nem akarnak veled barátkozni, egyértelműen jelezték, hogy kopj le :/

2021. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!