Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem figyelnek rám emberek?

Miért nem figyelnek rám emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy kis problémám, amiben segítséget szeretnék kérni mi lehet az oka, és hogyan tudnám megoldani.

Először magamról. Általában kedves ember vagyok, itt ott beszólok, de csak viccelődésből. Legtöbbször csendes vayok, ennek röbtön leírom az okát. Nagyon nyugodt vagyok, viszont itt-ott úgy érzem, hogy nem tudok beszélgetni emberekkel.

Ha társaságban vagyunk, alig jutok szóhoz, és ha mondok is valamit, akkor utána egy ember szól, és neki válaszolnak. Lehet bennem van a hiba. Itt ott viccelek, de néha mintha csak nem hallanák meg. Meg sokszor van, hogy társaságban megyünk, szólok valamit, és nem figyelnek.

Illetve, mivel igy kinda ki vagyok hagyva, annyira már nem is tudom mit kéne szólnom, aztán csak azt kapom meg, hogy miért ülsz csendben?

Illetve még egy peĺda, tegyük fel, hogy van valami buli. Általában én megyek oda emberekhez, de 1-2 mondat után így megunnak, vagy nem is tudom (most ismerősökről beszélek), és elkezdenek helyettem mással beszélgetni. És valahogy nem tudunk hosszabban elbeszélgetni.

Való igaz, van hogy állati nagy hülyeséget be tudok köpni, ami csak nekem vicces, de gondolom ez mindenkivel megesik.

Bármi tippek, tanácsok, mi lehet velem a gond, és hogy tunák ezen javítani? Ha vaalmelyik rész nem érthető, szivesen kifejtem hosszabban.



2021. szept. 6. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy az amit mondasz, vagy ahogy mondod, unalmas. Híjján vagy a karizma nevü tulajdonságnak. Szerencsére ez fejleszthetö. Itt ez a youtube csatorna, pont ezzel foglalkozik:


https://www.youtube.com/c/Charismaoncommand/videos


sokat lehet belöle tanulni.

2021. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert látják rajtad, hogy csendes, visszahúzódó személyiség vagy. Én is ilyen vagyok, és én is találkoztam már az általad leírt szituációkkal.

Próbálj meg kicsit határozottabb, hangosabb lenni, hátha észrevesznek, vagy keresd azoknak az embereknek a társaságát, akik szintén ilyenek, mint te.

2021. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Olyan társaságokba próbálsz folyton bekerülni, ahol téged semmibe se néznek. Próbálj inkább hozzád hasonlóakkal barátkozni, akik értékelnek.
2021. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy nincs választásom kivel barátkozzak. SZlovákiában élek, és a mi sulink az összes magyar ember akit ismerek. De nincs gond az emberekkel, valószinúleg velem van. És változtatni szeretnék ezen. Köszi az eddigi tippeket.

Nem vagyok különben csendes viszzahúzódó.

2021. szept. 6. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdezö?
2021. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16
2021. szept. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!